Восьмий День

Твої сліди

Тренд 11 тис. просмотров Like 153
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Енергійна рок-банда «Восьмий День» з вираженим стилем записала трек, який ламає стереотипи і уявлення про неї. 18 травня 2018 року «ВД» офіційно випускає новий сингл «Твої сліди» і кліп на нього. 

«Твої сліди» - це лірична композиція, яка переносить слухача на берег власних  спогадів про першу зустріч зі своєю половинкою, а відео відкриває завісу можливих таємниць нашого сьогодення, які є реальністю.

Гурт «Восьмий День» цим відео виражає свою позицію гуманності і підтримки, до людей схильних до нарко-, алко- чи тютюно-залежності. Залежність від стимуляторів інколи переважає і для виходу із цього кола потрібне плече підтримки. 

Цього разу гурт «Восьмий День» зробив кліп своїми силами без зовнішньої допомоги. «Звичайно, це складно, знайти потрібну техніку, правильно її виставити, відзняти, а потім це все змонтувати…» – зазначає сценарист, оператор, монтажер і вокаліст гурту «Восьмий День» Сашко Вітер. 

Головними героями кліпу стали Надія Поперечна та Денис Балихін, які разом з учасниками гурту відзняли більшу частину матеріалу на київському водосховищі взимку при температурі -19. 

«Умови зйомок були не для слабаків. Було пронизливо холодно, але це навіть спонукало на правдивість емоцій» – говорить Денис Балихін. 
Зазначимо, що це вже четвертий повноцінний кліп гурту «Восьмий День», але перший за останні три роки. На сьогоднішній день вже ведеться підготовка до зйомок наступного кліпу на більш звичний гурту забійний хіт. 

Останнім часом гурт «Восьмий День» набирає оберти і все частіше виходить на великі концертні майданчики. Хлопці повні ентузіазму та рішучості. Мають два варіанти своєї концертної програми, виключно авторського матеріалу, і грають акустичні концерти на рівні з повноформатним звучанням. Планують видати повноцінний альбом вже цього року! 

ПУБЛИКАЦИИ
Другий сингл з дебютного альбому «Крізь тіло», пісня «Весною»
НОВОСТИ
Другий сингл з дебютного альбому «Крізь тіло», пісня «Весною»
31.08.2015

Гурт Восьмий День продовжує підігрівати інтерес до своєї дебютної платівки «Крізь тіло». Лише нещодавно музиканти презентували філософсько-соціальний сингл «Мало», як вслід за ним в мережі з’являється, відмінний від нього за характером, запальний сингл «Весною»

Заклик до змін у новому синглі «Мало» гурту Восьмий День
НОВОСТИ
Заклик до змін у новому синглі «Мало» гурту Восьмий День
19.06.2015

Київський рок-гурт Восьмий День працює над записом дебютного альбому, вихід якого заплановано на осінь поточного року. Знайомство прихильників із майбутньою платівкою музиканти вирішили розпочати із динамічного, гострого у своєму сенсі, синглу «Мало»

Олександр Вітер: «Кожен слухач знайде в нашій творчості частинку для себе...»
ИНТЕРВЬЮ
Олександр Вітер: «Кожен слухач знайде в нашій творчості частинку для себе...»
23.11.2010

Молодіжний, перспективний, київський гурт зі своєю одноіменною піснею «Восьмий день» не тільки показали неабияку прихильність людей до своєї творчості, а ще й розказали нам про існування «Восьмого дня». Вашій увазі інтерв’ю з фронтменом гурту Олександром Вітром

ДОСЬЕ
МалоКЛИП
Мало · 2015
28 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Single
Single
2016
сингл
слушать
Крізь тіло
Крізь тіло
2015
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности