Біллі Мілліґан Бенд

Каштани

Тренд 14 тис. просмотров Like 55
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Столичний арт-рок гурт «Біллі Мілліґан Бенд» присвятив нову відеороботу Києву.
Кліп отримав символічну назву «Каштани». Музиканти поставили за мету показати непоказане та закохати у своє місто тих, хто ще не закоханий.


Зйомки відео тривали лише кілька днів, протягом яких гурт змінював безліч локацій та акторів, поєднуючи ретро атмосферу та ритми сучасного міста. За авторським задумом, головний герой (фронтмен гурту Макс Прудеус) в образі сучасного Голохвастова розгулює містом, роздаючи таблетки «Каштани». Вони закохують у Київ, підіймають настрій та додають творчої сили. Рецепт таблеток дуже простий: це київський торт, жетон на метро, котлета по-київськи, вода з Дніпра, листя та квіти каштану та, звісно ж, любов. Куди ж без неї!

До фінальної версії кліпу увійшли кадри, відзняті на території музею Золоті Ворота, Софійській площі, кофейбусу на Шулявці, парку Шевченка та «домашньої лабораторії» Макса. Кілька смішних відео з інших локацій за традицією можна побачити у титрах наприкінці відеороботи.

У лабораторії Макса, за його спиною, дуже багато деталей, на які можна звернути увагу – це і карта України 1919 року, зображення печаток та монет київських князів із Тризубами, зображення статуеток часів Трипільської культури та фотокартки старого Києва. А фортепіано поруч із кофейбусом брало активну участь у Революції гідності.

« Каштани» є першим синглом до другого альбому гурту. Платівка матиме назву «Хворий на любов» і обіцяє приємно здивувати новим звуком гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Ба, вже навіть у першій ластівці з майбутнього альбому гурт більше спирався на традиції хіп-хопу аніж року. На те вони і «Біллі Мілліґан Бенд», щоб постійно змінюватись і дивувати нас!

Пошвидше оцініть та поділіться зі своїми друзями, якщо любите Київ не менше за «БМБ»!

ПУБЛИКАЦИИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
НОВОСТИ
Біллі Мілліґан Бенд показали перший сингл із нового альбому
24.01.2017

Ранньою пташкою нового альбому стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Вихід самого альбому, який матиме назву «Радіопасивність» заплановано на 2017 рік

«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
НОВОСТИ
«Біллі Мілліґан Бенд» випускає другий студійний альбом
16.02.2016

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання

Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
НОВОСТИ
Дебютний альбом «Біллі Мілліґан Бенд» вже в мережі
08.10.2014

Альбом отримав назву «У твоїй голові». Більше року музиканти шукали найкращий звук для задуманих композицій. На диск потрапило дев'ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців на різних київських студіях

ДОСЬЕ
Хворий на ЛюбовКЛИП
Хворий на Любов · 2018
8 тис. просмотров
Кожному своєКЛИП
Кожному своє · 2017
39 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Радіопасивність
Радіопасивність
2017
альбом
слушать
Хворий на Любов
Хворий на Любов
2016
альбом
слушать
У твоїй голові
У твоїй голові
2014
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России