Театр PipinO

Театр PipinO

Vivienne Mort


Перейди місяцю!1. Перейди місяцю!
Г.Г.П.Т.К.Н.2. Г.Г.П.Т.К.Н.
День коли святі...3. День коли святі...
Камінсорі4. Камінсорі
Сліди маленьких рук5. Сліди маленьких рук
Остання роль6. Остання роль
Голубка7. Голубка
Ірен8. Ірен
Зірочка9. Зірочка
ВСІ ТРЕКИ

Якщо ви готові побувати у театрі, не відходячи від комп’ютера чи, навіть, йдучи по вулиці у навушниках, то цей альбом саме для вас! «Театр Pipinó» підсумовує певний період життя Vivienne Mort. До його складу увійшли пісні, які виконувалися на концертах протягом двох останніх років.

Альбом записували на Revet Sound, а саундпродюсером виступив Сергій KNOB Любинський. До речі, для запису використовувати виключно живі інструменти, а справжньою перлиною став рояль з арт-закладу «Майстер-клас», який спеціально записували вночі.

Перша пісня «Перейди місяцю» - українська народна. Окрім того, що у виконанні гурту вона звучить досить-таки цікаво, то вона ще й задає загального темпу усьому альбому, хоча темп самої композиції змінюється походу. Гадаю, ви зрозумієте мене. Під таку музику, дійсно, могла б діятися перформансна постановка у будь-якому театрі.

У «Годі говорити про того, кого нема (Г.Г.П.Т.К.Н.)» ми чуємо вже розгульний музичний сюрреалізм. Слухача такий композиційний розмах харизми та емоційності не може не приголомшити. При цьому ще й слід відмітити досить оригінальне аранжування: в ньому відчуваються «нервові клітини», як в живого організму. Це не може лишитися непоміченим слухачами.

Загалом, кожна пісня з платівки – це виплеск накопиченої енергії та думок, переосмислення з висоти благополуччя, що може віддалити одних слухачів і зачарувати інших.

Підсумовує альбом акапельна композиція «Зірочка», яка є в даному випадку досить вдалим фіналом. Якщо порівнювати «Театр Pipinó» із театральною виставою, то саме під цю композицію люди встають із своїх місць, вдячні акторам, починають кидати квіти на сцену і гучно аплодувати. Щирість – от головна концепція диску.

В будь-якому разі, для прослуховування реліз – обов’язковий. Бо ж не кожен день вириваються на волю 9 пісень чистої незлободенної краси.

«В процесі запису альбом доповнювався, змінювався, - ділиться Дана, солістка Vivienne Mort, автор музики і текстів, - а врешті-решт вийшов зовсім інший альбом. Консерватор завжди знає, яким буде кінцевий результат. На експерементатора ж чекають сюрпризи і сльози «умілєнія». Треба сказати, процесом і результатом ми задоволені. Вже працюємо над наступною платівкою».

До речі, стосовно назви альбому пояснення дають самі музиканти: ««Я-частина лісу, де кожне дерево вкопане в свою тінь. Я дерево. Поки росте темрява за твоєю спиною, встигни згадати, з ким ти дружив у вісім років. Де ти тепер, Малий Піпіно? Спати не можу – стільки про тебе думаю»…

Автор текстів та музики альбому – Даніела Заюшкіна (крім 1 та 9 - народних),
аранжування – Vivienne Mort (Проців Гліб, Лєжньов Олександр, Коляда Діма)
Автор обкладинки – Billy Wood.

Дмитро В.


Виконавець:
Vivienne Mort
Назва:
Театр PipinO
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released
ПУБЛІКАЦІЇ
Vivienne Mort - допремьерный релиз EP «Filin»
НОВИНИ
Vivienne Mort - допремьерный релиз EP «Filin»
02.03.2015

В преддверии второй части акустического тура, Vivienne Mort без особого официоза и пафоса представили публике возможность допремьерного прослушивания своего последнего EP

Vivienne Mort - відіграли на підтримку другого альбому «Театр Pipino»
ФОТО
Vivienne Mort - відіграли на підтримку другого альбому «Театр Pipino»
04.04.2013

26 березня у столичному арт-клубі 44 відбувся концерт магічного кабаре-квартету Vivienne Mort на підтримку їхнього другого альбому «Театр Pipino». У переповненому дощенту залі було на диво затишно, ніби всі одне одного давно знали. Знайшовши місце де стати, я разом з усіма став чекати на початок

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Rosa
Rosa
2016
альбом
слухати
Filin
Filin
2015
альбом
слухати · рецензія
Filin
Filin
2015
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Геннадій Сухов: «Музика - це Дар посланий нам згори»
ІНТЕРВ'Ю
Геннадій Сухов: «Музика - це Дар посланий нам згори»
06.12.2018

Про творчість Сухов гараж бенд, новий альбом «Мінорно-квінтовий збір Rewind» і безмежну любов до музики

Мауглi - Dance Drink Sex Repeat
НОВИНИ
Мауглi - Dance Drink Sex Repeat
07.11.2018

Хто сказав, що рок-н-ролу не місце на танцполі? Фронтмен Epolets Паша Варениця наважився на сміливий експеримент. У проекті Мауглi він об'єднав відв'язні гітарні ритми і прилипливі денс-мелодії