Інтро

Інтро

Унабі


Інтро1. Інтро
Самотність2. Самотність
Доторкнись3. Доторкнись
Лист в нікуди4. Лист в нікуди
Мій світ5. Мій світ
Сни6. Сни
Відпускаю7. Відпускаю
Дежавю8. Дежавю
Слова9. Слова
Змінити все10. Змінити все
ВСІ ТРЕКИ

Запорізький гурт Унабі довго, але наполегливо йшов до запису дебютного альбому. Коли матеріал був готовий, стало ясно: в Україні з’явився ще один якісний, свіжий і амбіційний колектив.

Дебютна робота «Інтро» складається з десяти різнопланових композицій, поєднаних єдиною темою – внутрішнім світом людини. Якщо раніше, на «зорі творчості», гурт орієнтувався на тоді популярний жанр nu-metal, і звичайно ж містив у арсеналі такі фірмові прийоми жанру як: вокальний речитатив, «качові» рифи, і відчайдушний драйв, то зараз з того всього лишилося все, окрім чітко вираженого стилю і речитативу. Тому в альбомі ми чуємо більше співочих інтонацій, музична палітра зміщується від набридлого всім учасникам ню-металу, в сторону прогресивного року, з часткою психоделічних елементів і електроніки.

Записувати платівку музиканти почали в кінці 2010-го. Вийшов альбом повністю мелодійним, з в'язкими гітарними текстурами, неабиякими ритмічними малюнками, і оригінальними аранжуваннями. Так, в платівці є багато чого: і неординарність прогресивного року, і психоделічна атмосфера в дусі класичних пінкфлойдовських робіт, і сміливі експерименти в електро, і, звичайно ж, те, що стало фірмовою фішкою групи – драйвові рифи, розбавлені хитросплетіннями ефектів.

«Інтро» – це гармонійна суміш оригінальності, якості та наполегливості. Це і не дивно, адже робота над релізом тривала 62580 хвилин, і, як стверджують самі учасники колективу, жодна мить під час роботи не була витрачена даремно. В результаті ми слухаємо 10 треків, сповнених гострих відчуттів, глибоких роздумів та безмежного драйву.

До речі, термін «Intro» був обраний як назва невипадково, адже в перекладі з латини він означає рух всередину. «Ввідний» альбом розповідає про безмежність емоцій homo sapiens, про перемоги та поразки всередині кожного з нас, зачіпає теми вічної боротьби із самим собою та світом навколо. Психоделічність, притаманна музиці Унабі, вводить слухача в певний стан, який має дещо спільне з трансом, змушує замислитись над власним місцем у світі та поглянути на себе іншими очима.

Запис альбому здійснено в Запоріжжі, із залученням як продюсера, давнього друга групи, і першокласного спеціаліста з великим музичним досвідом – Станіслава Семілетова, саунд-продюсера солідної київської студії White Studio. Оформленням буклету та диска, було доручено займатися художниці з Ізраїлю, уродженці Запоріжжя, на ім’я Жанна, раніше знайомої музикантам, за її цікавими сюрреалістичними роботами в живописі.


Виконавець:
Унабі
Назва:
Інтро
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2011
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #15. Унабі
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #15. Унабі
14.05.2012

Запорізький гурт Унабі грає якісну альтернативну музику, впевнено гне свою лінію, не боїться експериментів… Що таке «Унабі» і «з чим його їдять» (у сенсі як тлумачному так і музичному) розказали учасники гурту Євген Гречаний та Дмитро Дегтярь

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка