Навсегда

Навсегда

T.W.I.X


1. Навсегда
2. Призрак души
3. Яд

Місто-біля-моря Маріуполь продовжує народжувати непогані колективи, які, в свою чергу, народжують непогані музичні релізи. А, це, як то кажуть, непогано! І навіть дуже непогано! Сьогодні мова піде про непоганий гурт T.W.I.X. і їх непоганий міньйон «Навсегда».

Відверто кажучи, після перечитування назви гурту, платівки та пісень, в мою голову прийшла думка «О! Емачі чергові на горизонті. Печиво люблять, значить вже перейшли на сторону зла. Зараз знову заспівають про проблематику підліткового розрізання судин». Але музична складова гурту мене приємно здивувала. Матеріал з осмисленими текстами і дуже приємним вокалом, місцями дуже схожий на російський рок, але з більш металізованими гітарами. Непогано!

В принципі, таку музику ми вже чули. Може навіть і не один раз. Але чомусь все одно хочеться знову послухати пісні про те, що ми самі керуємо своїм життям, що є ще сенс боротися, що ми можемо самі щось змінити, а наша бездіяльність є єдиною справжньою проблемою. Хіба ні?

Якість запису платівки на середньо-непоганому рівні, барабани семпльовані, чіткість гітарних партій та власне звук інструментів інколи викликають певні нарікання, особливо звучання соло: пахне пластмасою. Зате вокал дуже живий і різноманітний, подача сильна, цей голос викликає повагу. Чимось схоже на Люмен і Смислові Галюцинації.

Підсумовуючи вищесказане, раджу всім прихильникам помірно важкого року прослухати EP. Можливо, знайомство з творчістю гурту T.W.I.X. переросте в щось більше. Я з задоволенням послухав би хлопців наживо. А поки чекатиму повноцінного альбому. Enjoy!


Виконавець:
T.W.I.X
Назва:
Навсегда
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2009
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів