Навсегда

Навсегда

T.W.I.X


Навсегда1. Навсегда
Призрак души2. Призрак души
Яд3. Яд
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Місто-біля-моря Маріуполь продовжує народжувати непогані колективи, які, в свою чергу, народжують непогані музичні релізи. А, це, як то кажуть, непогано! І навіть дуже непогано! Сьогодні мова піде про непоганий гурт T.W.I.X. і їх непоганий міньйон «Навсегда».

Відверто кажучи, після перечитування назви гурту, платівки та пісень, в мою голову прийшла думка «О! Емачі чергові на горизонті. Печиво люблять, значить вже перейшли на сторону зла. Зараз знову заспівають про проблематику підліткового розрізання судин». Але музична складова гурту мене приємно здивувала. Матеріал з осмисленими текстами і дуже приємним вокалом, місцями дуже схожий на російський рок, але з більш металізованими гітарами. Непогано!

В принципі, таку музику ми вже чули. Може навіть і не один раз. Але чомусь все одно хочеться знову послухати пісні про те, що ми самі керуємо своїм життям, що є ще сенс боротися, що ми можемо самі щось змінити, а наша бездіяльність є єдиною справжньою проблемою. Хіба ні?

Якість запису платівки на середньо-непоганому рівні, барабани семпльовані, чіткість гітарних партій та власне звук інструментів інколи викликають певні нарікання, особливо звучання соло: пахне пластмасою. Зате вокал дуже живий і різноманітний, подача сильна, цей голос викликає повагу. Чимось схоже на Люмен і Смислові Галюцинації.

Підсумовуючи вищесказане, раджу всім прихильникам помірно важкого року прослухати EP. Можливо, знайомство з творчістю гурту T.W.I.X. переросте в щось більше. Я з задоволенням послухав би хлопців наживо. А поки чекатиму повноцінного альбому. Enjoy!


Исполнитель:
T.W.I.X
Название:
Навсегда
Категория:
Альбомы
Год издания:
2009
Издатель:
self-released

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов