Пятнадцать Минут

Пятнадцать Минут

Тайна Третьей Планеты


1. Пятнадцать Минут
2. Берега Зимы
3. Я Хочу Всё
4. Не Дыши
5. С Тобой
6. Об Одном
7. Эгоист
8. Заново
9. Внутренний
10. Тихими
ВСІ ТРЕКИ

Третій LP випустили талановиті та оригінальні дніпропетровці «Тайна Третьей Планеты». Альбом, що отримав назву «15 минут», вийшов цієї весни і став дійсно цікавим дійством на вітчизняному музичному просторі.

Платівка вийшла такою, якою її хотіли донести самі ж музиканти: пісні звучать сучасно, але включають в себе елементи поп-музики старих років.

Як і в двох попередніх, у цьому альбомі десять треків. Як і раніше – це поєднання меланхолічності і потужного вибуху емоцій. Це стосується як вокалу, так і саунду. Зі стартового треку вже помітно, що гурт впевнено гне свою лінію, грає те, що їм до вподоби, співає про те, що їх турбує і цим самим впевнено збільшує свою аудиторію. Про це свідчить хоча б збільшення концертів по Україні та запрошення в інші країни.

Найголовніше те, що не повірити хлопцям, навіть, якось не можна. Відвертість і мистецька ярість змушує, чи, навіть, спонукає слухача побачити світ і себе у ньому, як у кіно. Так, музика «Тайны Третьей Планеты» це ні що інше, як фільм. Причому, кожна пісня – нова стрічка. Не багатьом вдається в музиці передати картинку. Та хіба ж це тільки кіно? Це – фото, це художні полотна, проза і поезія, скульптури. «Пробиться на радио, дозвониться в полицию, подсчитать ассигнации с туповатыми лицами, стать владельцем печати или новой девятки, положить этот мир на лопатки» – приспів пісні «15 минут». І як тут вкотре не переконатися у актуальності цієї творчості? Це той світ, який оточує нас, який творять люди, який будується руками всіх і кожного мешканця планети…

Загалом, альбом про відносини, про кордони, про чоловіків і жінок, зиму та весну – відхід та пробудження. Але він не для тих, хто не звик думати. «15 минут» відвертий. А відвертість це завжди трохи філософії та переживань. «С тобой», «Я хочу все», «Об одном», та й інші треки – вони, як весняний вечір з ароматом цвіту, як теплий травневий дощ у перемішку із сонцем, як кава у затишній кав’ярні з коханою людиною, як подорожі мальовничими куточками світу.

Кожен альбом гурту повністю відображає дійсність, в якій перебувають музиканти. Відчутно. І саме тому, що життя не стоїть на місці, дана платівка відрізняється настроєм і характером від попереднього повнометражного творіння колективу, який виходив взимку 2011-го.

До речі, музиканти розказали, чому альбом носить саме таку назву: «15 – це число, а також заголовна композиція альбому, що характеризує чверть години чийогось життя, чверть години нашої свідомості і чверть години обертання планети Земля навколо сонячної системи».

Свого часу навіть Вакарчук хвалив хлопців і їх перший альбом «Хороший». Гадаю, новий альбом гурту теж не лишить байдужим не лише лідера ОЕ, а й усіх, кому пощастить прослухати пісні з платівки. Тим паче, що вони різні за стилем і звучанням, тому кожен знайде свою улюблену, свою «саме ту».


Виконавець:
Тайна Третьей Планеты
Назва:
Пятнадцать Минут
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Тайна Третьей Планеты: об альбоме «15 минут» и планах на будущее
ІНТЕРВ'Ю
Тайна Третьей Планеты: об альбоме «15 минут» и планах на будущее
07.05.2012

Днепропетровский воистину талантливый коллектив Тайна Третьей Планеты представил новый – третий альбом, который получил название «15 минут»! Нам повезло узнать от участников группы о некоторых подробностях пластинки, и о их планах. Кстати, 10 мая в фестиваль-ресторации «Диван» группа презентует альбом в Киеве

Тайна Третьей Планеты: «Мы типичные советские дети»
ІНТЕРВ'Ю
Тайна Третьей Планеты: «Мы типичные советские дети»
03.11.2010

Что можно сделать за два года в музыке? «Тайна Третьей Планеты» хоть и молодая группа, но удостоилась похвал от самых разных талантливых и известных критиков и музыкантов, в т.ч. и от Святослава Вакарчука. Но кто лучше расскажет свою биографию, о своих планах, о собственных предпочтениях как не сами «виновники торжества», т.е. участники группы? Итак...

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Враг Хорошего
Враг Хорошего
2015
альбом
слухати
Тайна Третьей Планеты
Тайна Третьей Планеты
2011
альбом
слухати · рецензія
Studio. Live (18.12.09)
Studio. Live (18.12.09)
2010
альбом
слухати
Хороший
Хороший
2009
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії