For Our Ex

For Our Ex

Superkeks


Невдаха1. Невдаха
Удача твоя2. Удача твоя
Не ти3. Не ти
Сам по собі4. Сам по собі
Часу нема5. Часу нема
Руку тримай6. Руку тримай

Перший ЕР гурту чернівецького гурту SUPERKEKS! отримав назву «For Our Ex» та побачив світ в квітні 2014 року.

Музику SUPERKEKS! можна сміливо назвати музикою настрою. Енергія ритм-секції і ненав’язлива лірика залишають після прослуховування позитивні емоції, а загальний драйв не дасть спокійно всидіти на місці.

«For Our Ex» - це 6 нескладних, безтурботних, а часом і емоційних пісень (місцями з наївними віршами). Між тим, в деяких піснях прослизають ліричні (навіть, дещо підліткові) мотиви, як, наприклад , у «Сам по собі».

Тематика пісень – це враження, переживання більшості молодих людей сьогодення. Альбом записаний без зайвих деталей або складних музичних сюжетів, і це заслуговує похвал. А от що не заслуговує – якість запису. Сподіваюся, в подальших роботах, гурт прийме до уваги це найвагоміше зауваження.

Показовим є той факт, що музично в рамки панк-року з усіма його стилістичними відгалуженнями група вписується вкрай умовно.

В основному ж музичне наповнення ЕР – це потужні, драйвові, динамічні пісні в стилі класичного поп-панку та (уявіть собі!) британського хардкору 80-х. Тільки з тією поправкою, що звучить все по-українському. І тут я не маю на увазі мову. Мені здається, що український панк заслуговує на власну ідентифікацію у жанровому полі.

З різноманіття пісень хотілося б також виділити «Руку тримай» - ненав’язливу пісню з позитивним закликом до віри у те, що все буде добре, незважаючи на всі перепони навколишнього світу. На мій погляд, саме цією піснею можна охарактеризувати самих SUPERKEKS! якнайкраще. На композицію відзнято кліп, до речі.

Що ж, SUPERKEKS! можна казати впевнено – стали яскравими представники буковинського панку. І, незважаючи на свою молодість, вони вже впритул наблизилися до «Серцевого Нападу» по харизматичності. Якщо працювати і далі в такому ключі – можна очікувати на успіх. А поки що – оцінка 6 із 10. Та все ще попереду, я впевнений!

Митько Сяржук


Виконавець:
Superkeks
Назва:
For Our Ex
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #66. Superkeks
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #66. Superkeks
12.05.2014

Цей чернівецький колектив сформований на жанрах музики punk-rock та pop-punk. Період створення основного складу припадає на лютий/березень 2012 року. Це коротко про SUPERKEKS. А більш детально про позитивний та драйвовий гурт – гітарист Богдан Волошин

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
НЕальбом
НЕальбом
2015
альбом
слухати
PopPunkКЛІП
PopPunk · 2015
4 тис. переглядів
Руку тримайКЛІП
Руку тримай · 2014
1 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка