For Our Ex

For Our Ex

Superkeks


Невдаха1. Невдаха
Удача твоя2. Удача твоя
Не ти3. Не ти
Сам по собі4. Сам по собі
Часу нема5. Часу нема
Руку тримай6. Руку тримай
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Перший ЕР гурту чернівецького гурту SUPERKEKS! отримав назву «For Our Ex» та побачив світ в квітні 2014 року.

Музику SUPERKEKS! можна сміливо назвати музикою настрою. Енергія ритм-секції і ненав’язлива лірика залишають після прослуховування позитивні емоції, а загальний драйв не дасть спокійно всидіти на місці.

«For Our Ex» - це 6 нескладних, безтурботних, а часом і емоційних пісень (місцями з наївними віршами). Між тим, в деяких піснях прослизають ліричні (навіть, дещо підліткові) мотиви, як, наприклад , у «Сам по собі».

Тематика пісень – це враження, переживання більшості молодих людей сьогодення. Альбом записаний без зайвих деталей або складних музичних сюжетів, і це заслуговує похвал. А от що не заслуговує – якість запису. Сподіваюся, в подальших роботах, гурт прийме до уваги це найвагоміше зауваження.

Показовим є той факт, що музично в рамки панк-року з усіма його стилістичними відгалуженнями група вписується вкрай умовно.

В основному ж музичне наповнення ЕР – це потужні, драйвові, динамічні пісні в стилі класичного поп-панку та (уявіть собі!) британського хардкору 80-х. Тільки з тією поправкою, що звучить все по-українському. І тут я не маю на увазі мову. Мені здається, що український панк заслуговує на власну ідентифікацію у жанровому полі.

З різноманіття пісень хотілося б також виділити «Руку тримай» - ненав’язливу пісню з позитивним закликом до віри у те, що все буде добре, незважаючи на всі перепони навколишнього світу. На мій погляд, саме цією піснею можна охарактеризувати самих SUPERKEKS! якнайкраще. На композицію відзнято кліп, до речі.

Що ж, SUPERKEKS! можна казати впевнено – стали яскравими представники буковинського панку. І, незважаючи на свою молодість, вони вже впритул наблизилися до «Серцевого Нападу» по харизматичності. Якщо працювати і далі в такому ключі – можна очікувати на успіх. А поки що – оцінка 6 із 10. Та все ще попереду, я впевнений!

Митько Сяржук


Исполнитель:
Superkeks
Название:
For Our Ex
Категория:
Альбомы
Год издания:
2014
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
Рок з молоком #66. Superkeks
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #66. Superkeks
12.05.2014

Цей чернівецький колектив сформований на жанрах музики punk-rock та pop-punk. Період створення основного складу припадає на лютий/березень 2012 року. Це коротко про SUPERKEKS. А більш детально про позитивний та драйвовий гурт – гітарист Богдан Волошин

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
НЕальбом
НЕальбом
2015
альбом
слушать
PopPunkКЛИП
PopPunk · 2015
4 тис. просмотров
Руку тримайКЛИП
Руку тримай · 2014
1 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов