Минорно-квинтовый сбор Rewind
Слухати/придбати:
Soundcloud

Минорно-квинтовый сбор Rewind

Suhov Garage Band


1. Приветствие Солнцу
2. Нести всё
3. Журавли
4. Каприз
5. Скажи мне
6. Покидаю Дом
7. Черный Ворон
8. Разбитая Гитара
9. Звонок свыше
10. Я хочу знать
ВСІ ТРЕКИ

Музикант Геннадій Сухов — типовий представник спільноти невтомних ентузіастів. Такі хлопці не поспішають нести на смітник стару каструлю й пошарпану чернігівську гітару, поки не переконаються в тому, що з них не можна змайструвати ситар чи, принаймні, гітару дОбро. Він з когорти музикантів, які самовіддано грають для душі, без обтяжливих думок про славу або корону. І які вперто продовжують писати авторські пісні у часи кавер-бендів і пародій.

Другу авторську платівку поспіль Геннадій створює під маркою Suhov Garage Band. Назвою проекту він підкреслює, що працювати йому і його «спільникам» доводиться в умовах, далеких від комфорту «крутих» студій звукозапису. Втім, найсвіжіший реліз Suhov Garage Band під назвою «Минорно-квинтовый сбор "Rewind"» аж ніяк не виглядає сірою мишкою в порівнянні з комерційними українськими платівками. Диск зведений чисто і красиво, з дотриманням сучасних стандартів звукозапису. Без жодного натяку на «гаражний» саунд. Звучить він цілком доросло — навіть, якщо хочете, форматно.

Щоправда, звучанню "Rewind" бракує особливої звукорежесерської «родзинки», яскравого почерку саунд-продюсера. Новий диск Suhov Garage Band — чиста й охайна фіксація студійної роботи команди музикантів, не більше (втім, на щастя, й не менше) того. Разом з тим,нешаблонні прийоми зведення та запису за умов їхнього вмілого використання не завадили б цій роботі. Вони додатково підкреслили би неабиякий колорит платівки, що його було створено музикантами.

«Минорно-квинтовый сбор "Rewind"» — приємна суміш непоганої російськомовної лірики й саундтреків до американських вестернів. У ній дійсно домінують квінтаккорди та романтичні мінорні настрої. Так колись звучав гурт «Браво» в кращих своїх проявах («Ветер знает, где меня искать...» — пам'ятаєте таку пісеньку?).

Музична атмосфера альбому тримається, перш за все, на пасажах флейтистки Олени Єлізарової, клавішника-акордеоніста Данили Денисова, а також багатопрофільного і дуже «прозахідного» гітариста, роль якого блискуче виконав сам Геннадій Сухов. Те, що грають ці хлопці, навіює спогади про пригоди чудової сімки та героїв Клінта Іствуда. Аби всю цю красу приправити «вінтажно-плівковим» саундом на кшталт робіт київського композитора Олександра Ходченка — й слухач, ввімкнувши диск, подумки відлітав би в країну ностальгії без шансів на повернення до реальності. Втім, зі звуковими принадами у платівки, як було зазначено раніше, не склалося. Тому, слухаючи "Rewind", ані на хвилину не забуваєш про те, що альбом було записано в XXI столітті за допомогою сучасного комп'ютера.

Аранжування прекрасно поєднується з настроєм пісень Геннадія — теплих, затишних, в міру філософських. Під акомпанемент «мінорно-квінтового збору...» можна, попиваючи чай з лимоном, без надриву пофілософствувати і навіть злегка посумувати. Позітхати про нездійснених пригодах в дусі Майна Ріда. Зрозуміти, що життя склалося, можливо, непомітно, але цілком непогано. І, допивши чай, задоволено розправити плечі: минулого нам, можливо, трохи шкода, але краще, звичайно, попереду.

Блискуче впоравшись зі створенням загальної атмосфери альбому, Suhov Garage Band навряд чи виконали при цьому місію, яка є вкрай важливою для більшості колективів. На платівці "Rewind" Геннадія та його компаньйонів досить важко виявити потенційний хіт. Звісно, пісні мають непогані тексти й цікаві аранжування. Та з чіпкими мелодіями, що на все життя врізаються в пам'ять, або з рядками тексту, що перевертають світогляд слухача догори дригом, в альбомі, здається, є проблеми.

Та, можливо, Геннадій Сухов і не прагне бути хітмайкерем? Можливо, він хоче просто радіти життю й періодично втілювати свою життєрадісність в форматі записів на кшталт платівки «Минорно-квинтовый сбор "Rewind"»? Бути таким собі «Чуваком» Лебовські, який прийшов у цей світ для того, щоб інші, знаючи про існування цього позитивного хлопця, відчували себе трішки краще? Що ж, це також гідний шлях у музиці, яким Геннадій та його Garage Band вже рухаються — чи то свідомо, чи то інстинктивно.

Антон Бессонов (www.timtaler.su)


Виконавець:
Suhov Garage Band
Назва:
Минорно-квинтовый сбор Rewind
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
PlayBack
PlayBack
2016
альбом
слухати · рецензія
Мелодии лета
Мелодии лета
2014
альбом
слухати · рецензія
Вниз по РекеКЛІП
Вниз по Реке · 2019
446 переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії