Rewind
Слухати/придбати:
Soundcloud

Rewind

Сухов Граж Бенд


1. Приветствие Солнцу
2. Нести всё
3. Журавли
4. Каприз
5. Скажи мне
6. Покидаю дом
7. Черный Ворон
8. Разбитая Гитара
9. Звонок свыше
10. Я хочу знать

«Після запису в 2016 році та виходу електро-магнітоальбома "Playback" в проекті Сухов Граж Бенд, мені захотілося «перемотати плівку» трохи назад і записати деякі пісні, які багато разів звучали на концертах, але не були записана так, як я хотів. Мені завжди не вистачало моїх найулюбленіших інструментів, таких як флейта і акордеон, які б розкривали мої задуми і своїм багатством звучання доповнювали красу, закладену в здавалося б простий і невигадливій мелодії або пісні під гітару. І я дуже вдячний Всесвіту, що послала мені на зустріч цікавих людей і Музикантів - Данила Денисова і Альону Єлізарову, завдяки яким і вдалося втілити музичні ідеї, що давно вже сидять в моїй голові.

Новий альбом з 10 пісень отримав назву мінорно-квінтовий збір "Rewind". Однак, це не повернення в минуле і не просто збірка пісень написаних давно. У запис увійшли також і нові пісні близькі по духу і звучанням зі старими і є таким собі їх продовженням.

Як і попередній альбом, мінорний-квінтовий збір "Rewind" ми записували майже що в «гаражних умовах», а наскільки вдалося зберегти концепцію аналогового запису та дух і запах магнітної плівки, судити вам, дорогі слухачі.

Величезна подяка всім, хто брав участь в цьому проекті!
Бажаю радості і приємного настрою всім слухачам!»

Геннадій Сухов


Виконавець:
Сухов Граж Бенд
Назва:
Rewind
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
PlayBack
PlayBack
2016
альбом
слухати · рецензія
Мелодии лета
Мелодии лета
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
АНОНСИ
На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
02.05.2018

300 випусків в прийнятому літочисленні це приблизно шість з половиною земних років. Перший випуск STEREOBAZA вийшов в ефір 8 грудня 2011