Rewind
Слухати/придбати:
Soundcloud

Rewind

Сухов Граж Бенд


Приветствие Солнцу1. Приветствие Солнцу
Нести всё2. Нести всё
Журавли3. Журавли
Каприз4. Каприз
Скажи мне5. Скажи мне
Покидаю Дом6. Покидаю Дом
Черный Ворон7. Черный Ворон
Разбитая Гитара8. Разбитая Гитара
Звонок свыше9. Звонок свыше
Я хочу знать10. Я хочу знать

«Після запису в 2016 році та виходу електро-магнітоальбома "Playback" в проекті Сухов Граж Бенд, мені захотілося «перемотати плівку» трохи назад і записати деякі пісні, які багато разів звучали на концертах, але не були записана так, як я хотів. Мені завжди не вистачало моїх найулюбленіших інструментів, таких як флейта і акордеон, які б розкривали мої задуми і своїм багатством звучання доповнювали красу, закладену в здавалося б простий і невигадливій мелодії або пісні під гітару. І я дуже вдячний Всесвіту, що послала мені на зустріч цікавих людей і Музикантів - Данила Денисова і Альону Єлізарову, завдяки яким і вдалося втілити музичні ідеї, що давно вже сидять в моїй голові.

Новий альбом з 10 пісень отримав назву мінорно-квінтовий збір "Rewind". Однак, це не повернення в минуле і не просто збірка пісень написаних давно. У запис увійшли також і нові пісні близькі по духу і звучанням зі старими і є таким собі їх продовженням.

Як і попередній альбом, мінорний-квінтовий збір "Rewind" ми записували майже що в «гаражних умовах», а наскільки вдалося зберегти концепцію аналогового запису та дух і запах магнітної плівки, судити вам, дорогі слухачі.

Величезна подяка всім, хто брав участь в цьому проекті!
Бажаю радості і приємного настрою всім слухачам!»

Геннадій Сухов


Виконавець:
Сухов Граж Бенд
Назва:
Rewind
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
PlayBack
PlayBack
2016
альбом
слухати · рецензія
Мелодии лета
Мелодии лета
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

Український музичний ярмарок-2018
АНОНСИ
Український музичний ярмарок-2018
16.09.2018

11 – 13 жовтня в Києві відбудеться провідна музична виставка Східної Європи, адже лише тут можна знайти повний асортимент усієї продукції необхідної для створення та просування музики