Unspoken

Unspoken

Risenstar


Little Biest1. Little Biest
Save Me2. Save Me
I Cant Believe3. I Cant Believe
Jester4. Jester
Human Herd5. Human Herd
Two Hearts6. Two Hearts
Defect7. Defect
Neon Lingerie8. Neon Lingerie
Remember You Soon9. Remember You Soon
Shout10. Shout
The Mist11. The Mist
Specimen12. Specimen
Blues13. Blues
ВСІ ТРЕКИ

Ніколи я не любив тяжку музику типу індастріала і т.д. (тим паче – вітчизняну) З прослуховуванням дебютної роботи харківчан RISENSTAR – мої погляди і смаки не змінилися. АЄОА (Але є одне «але», як казав Майкл Щур). Індастріал я хоч і не полюбив, але конкретно ці хлопці з їх альбомом «Unspoken» припали до душі (чи, ліпше сказати, до вух). Може, це тому що самі музиканти характеризують свою музику як new industrial? Як би там не було, але альбом я прослухав – це раз. Наступні релізи теж слухатиму – це два. На концерт, коли випаде можливість, піду без тіні сумління – це три.

Власне, дебютник містить 13 треків, виконані англійською і російською мовою. Слід відзначити й помітну різноманітність музичного матеріалу: від спокійної (ну… відносно спокійної) «The Mist» до шаленої «Neon Lingerie». Останню, до речі, можна з легкістю ставити на танцювальних майданчиках (в клубах, звісно, і для неформальної молоді. Неформальна ж молодь теж любить пострибати, потанцювати?) Мелодійні рифи та електронна частина найбільш відчутна у «Human Herd», яка є одною з головних пісень платівки, і на яку хлопці представили офіційне відео, та «Specimen».

Варто зазначити, що вже стартова композиція «Little Beast» зустрічає слухача «кулеметною чергою». Ніяких інтро й інших прийомів, використовуваних «для розкачки». Завдяки цьому, альбом відразу демонструє свої козирі: неймовірно агресивний матеріал, у поєднанні з шаленою тяжкістю гітар і шаленим ритмом буквально втоптує в землю. Хочеться відзначити звук на альбомі – він неймовірно щільний. З таким саундом кожен риф подібний бетонному блоку, який падає на голову слухача. Для мене RISENSTAR став таким-собі «українським рамштайном», трохи важчим навіть, але аж ніяк не гіршим по якості!

Для довідки:
RISENSTAR зібрані вокалістом Xaos і гітаристом S.K.O.M., вихідцями з гурту EXENTA (харківської індастріал-групи, яка поєднувала елементи танцювальної музики, клавішно-симфонічні аранжування та елементи індастріал-металу), на початку 2013 року, щоб реалізувати матеріал більш важкого формату. Наприкінці осені того ж року команда засіла в студії для запису дебютного альбому. Зведенням та мастерингом займався Astargh (ELDERBLOOD, GRAYABLAZE, ex-Nokturnal Mortum).

А ще індастріал-харків’яни співпрацюють з талановитими майстрами вогню Arcanum, для того, як йдеться у прес-службі гурту, щоб «надати вам можливість не тільки насолоджуватися якісною важкою музикою, але і прекрасними шоу на концертах».

Митько Сяржук


Виконавець:
Risenstar
Назва:
Unspoken
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ДОСЬЄ
Human HerdLIVE
Human Herd · 2014
3 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою