Unspoken

Unspoken

Risenstar


1. Little Biest
2. Save Me
3. I Cant Believe
4. Jester
5. Human Herd
6. Two Hearts
7. Defect
8. Neon Lingerie
9. Remember You Soon
10. Shout
11. The Mist
12. Specimen
13. Blues
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Ніколи я не любив тяжку музику типу індастріала і т.д. (тим паче – вітчизняну) З прослуховуванням дебютної роботи харківчан RISENSTAR – мої погляди і смаки не змінилися. АЄОА (Але є одне «але», як казав Майкл Щур). Індастріал я хоч і не полюбив, але конкретно ці хлопці з їх альбомом «Unspoken» припали до душі (чи, ліпше сказати, до вух). Може, це тому що самі музиканти характеризують свою музику як new industrial? Як би там не було, але альбом я прослухав – це раз. Наступні релізи теж слухатиму – це два. На концерт, коли випаде можливість, піду без тіні сумління – це три.

Власне, дебютник містить 13 треків, виконані англійською і російською мовою. Слід відзначити й помітну різноманітність музичного матеріалу: від спокійної (ну… відносно спокійної) «The Mist» до шаленої «Neon Lingerie». Останню, до речі, можна з легкістю ставити на танцювальних майданчиках (в клубах, звісно, і для неформальної молоді. Неформальна ж молодь теж любить пострибати, потанцювати?) Мелодійні рифи та електронна частина найбільш відчутна у «Human Herd», яка є одною з головних пісень платівки, і на яку хлопці представили офіційне відео, та «Specimen».

Варто зазначити, що вже стартова композиція «Little Beast» зустрічає слухача «кулеметною чергою». Ніяких інтро й інших прийомів, використовуваних «для розкачки». Завдяки цьому, альбом відразу демонструє свої козирі: неймовірно агресивний матеріал, у поєднанні з шаленою тяжкістю гітар і шаленим ритмом буквально втоптує в землю. Хочеться відзначити звук на альбомі – він неймовірно щільний. З таким саундом кожен риф подібний бетонному блоку, який падає на голову слухача. Для мене RISENSTAR став таким-собі «українським рамштайном», трохи важчим навіть, але аж ніяк не гіршим по якості!

Для довідки:
RISENSTAR зібрані вокалістом Xaos і гітаристом S.K.O.M., вихідцями з гурту EXENTA (харківської індастріал-групи, яка поєднувала елементи танцювальної музики, клавішно-симфонічні аранжування та елементи індастріал-металу), на початку 2013 року, щоб реалізувати матеріал більш важкого формату. Наприкінці осені того ж року команда засіла в студії для запису дебютного альбому. Зведенням та мастерингом займався Astargh (ELDERBLOOD, GRAYABLAZE, ex-Nokturnal Mortum).

А ще індастріал-харків’яни співпрацюють з талановитими майстрами вогню Arcanum, для того, як йдеться у прес-службі гурту, щоб «надати вам можливість не тільки насолоджуватися якісною важкою музикою, але і прекрасними шоу на концертах».

Митько Сяржук


Исполнитель:
Risenstar
Название:
Unspoken
Категория:
Альбомы
Год издания:
2014
Издатель:
self-released

ДОСЬЕ
Human HerdLIVE
Human Herd · 2014
4 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан