Хвилини до літа

Хвилини до літа

Ріплей


Хвилини до літа1. Хвилини до літа
Крізь сон2. Крізь сон
Мій світ3. Мій світ
Обираю тебе4. Обираю тебе
Вірити в любов feat. Єгор Груш5. Вірити в любов feat. Єгор Груш
We believe in love feat. Egor6. We believe in love feat. Egor

Луцький гурт Ріплей порадував новою роботою – ЕР «Хвилини до літа». Порадував, бо особисто я, чекав від нових релізів дещо більшого, аніж «МікроКосм» (платівка вийшла у 2012-му). Вже тоді було ясно: гурт у правильному напрямку, із правильними піснями, із своєю манерою. Ці всі якості проявилися у новій збірці із ще більшим ефектом.

«Хвилини до літа» – це 6 нових пісень, над якими музиканти працювали протягом останніх місяців. Музика гурту набула нового смаку та звучання. Драйв та рок-н-рол у поєднанні з ліричним вокалом Маргарити Тишкевич створюють легкий та по-справжньому літній настрій.

Композиція «Вірити в любов», записана у співпраці із композитором та піаністом Єгором Грушиним (не так давно він став повноправним учасником іншого луцького гурту – «Фіолет»). Також на міньйоні доступна англомовна версія вищезазначеної композиції. Цікавинки додає те, що це перша пісня для Ріплей, записана англійською мовою.

Тепер окремо по піснях. Відкриваюча композиція «Хвилини до літа» - вдалий старт платівки. Пісня надає ритм усій збірці. Причому, ритм не лише музичний, а й (перш за все) емоційний! Гарний літній хіт сповнений прогулянками містом, безкінечними розвагами, духом розваг. Хороший сучасний поп-рок.

Перші акорди «Крізь сон» нагадали мені Franz Ferdinand. Якби додати до композиції більше гітари, то вийшла б доволі непогана брит-поп пісенька. Я вже колись казав, що мене просто-таки бісить факт, що коли пісня українською – то до неї відразу упереджене ставлення. Я даю гарантію: якби текст був англійський, а продакшн трошечки якісніший – «Крізь сон» (чи то пак «Through the Dream») легко потрапила б на європейські радіостанції. Але і теперішній варіант – доволі вдалий матеріал. Ще з ким можна було б провести певні паралелі стилю даної пісні – з ОЕ. Але, якщо молоді музиканти беруть приклад із корифеїв рок-музики, то в цьому поганого нічого нема. Коротше: друга пісня трек листа – моя поки що улюблена пісня з усього репертуару Ріплей.

«Обираю тебе» - чи не найсексуальніша та експериментальніша пісня. Знову нотки Британії. Загалом, можна дозволити думати, що Ріплей – розмістилися у якомусь українському кварталі Лондона під час роботи над ЕР. Є присутнім легкий бриз вечірньої Темзи у піснях групи.

«Вірити в любов» (вона ж «We believe in love») дуже спокійна та гідна композиція. Відмінна риса ліричних пісень Ріплей – це тексти, схожі на казку. Це окремий твір мистецтва, це ніби повноцінний вірш, прочитаний солодким голосом Маргарити, з музикою на фоні. Але ж класною музикою! Тут окремий привіт Єгору Грушину.

Митько Сяржук


Виконавець:
Ріплей
Назва:
Хвилини до літа
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Гурт Ріплей презентує новий міні-альбом
НОВИНИ
Гурт Ріплей презентує новий міні-альбом
17.05.2014

«Хвилини до літа» - це 6 нових пісень, над якими музиканти працювали протягом останніх місяців. Музика гурту набула нового смаку та звучання. Драйв та рок’н’рол у поєднанні з ліричним вокалом Маргарити Тишкевич створюють легкий та по-справжньому літній настрій

Ріплей: «Надзвичайно приємно те, що публіка нас завжди добре сприймає!»
ІНТЕРВ'Ю
Ріплей: «Надзвичайно приємно те, що публіка нас завжди добре сприймає!»
10.08.2012

Цього року фестиваль Тарас Бульба знову відкрив багато нових імен в українській рок-музиці. Гурт Ріплей, який здобув гран-прі фестивалю, це якісний бріт-поп, який беззаперечно заслуговує на увагу. Гарна музика, гарні тексти, гарна гармонія колективу – це головні козирі гурту. Які емоції після перемоги, як до цього жив гурт, та чим надалі займатиметься, повідали учасники Ріплей

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі