Хвилини до літа

Хвилини до літа

Ріплей


1. Хвилини до літа
2. Крізь сон
3. Мій світ
4. Обираю тебе
5. Вірити в любов feat. Єгор Груш
6. We believe in love feat. Egor

Луцький гурт Ріплей порадував новою роботою – ЕР «Хвилини до літа». Порадував, бо особисто я, чекав від нових релізів дещо більшого, аніж «МікроКосм» (платівка вийшла у 2012-му). Вже тоді було ясно: гурт у правильному напрямку, із правильними піснями, із своєю манерою. Ці всі якості проявилися у новій збірці із ще більшим ефектом.

«Хвилини до літа» – це 6 нових пісень, над якими музиканти працювали протягом останніх місяців. Музика гурту набула нового смаку та звучання. Драйв та рок-н-рол у поєднанні з ліричним вокалом Маргарити Тишкевич створюють легкий та по-справжньому літній настрій.

Композиція «Вірити в любов», записана у співпраці із композитором та піаністом Єгором Грушиним (не так давно він став повноправним учасником іншого луцького гурту – «Фіолет»). Також на міньйоні доступна англомовна версія вищезазначеної композиції. Цікавинки додає те, що це перша пісня для Ріплей, записана англійською мовою.

Тепер окремо по піснях. Відкриваюча композиція «Хвилини до літа» - вдалий старт платівки. Пісня надає ритм усій збірці. Причому, ритм не лише музичний, а й (перш за все) емоційний! Гарний літній хіт сповнений прогулянками містом, безкінечними розвагами, духом розваг. Хороший сучасний поп-рок.

Перші акорди «Крізь сон» нагадали мені Franz Ferdinand. Якби додати до композиції більше гітари, то вийшла б доволі непогана брит-поп пісенька. Я вже колись казав, що мене просто-таки бісить факт, що коли пісня українською – то до неї відразу упереджене ставлення. Я даю гарантію: якби текст був англійський, а продакшн трошечки якісніший – «Крізь сон» (чи то пак «Through the Dream») легко потрапила б на європейські радіостанції. Але і теперішній варіант – доволі вдалий матеріал. Ще з ким можна було б провести певні паралелі стилю даної пісні – з ОЕ. Але, якщо молоді музиканти беруть приклад із корифеїв рок-музики, то в цьому поганого нічого нема. Коротше: друга пісня трек листа – моя поки що улюблена пісня з усього репертуару Ріплей.

«Обираю тебе» - чи не найсексуальніша та експериментальніша пісня. Знову нотки Британії. Загалом, можна дозволити думати, що Ріплей – розмістилися у якомусь українському кварталі Лондона під час роботи над ЕР. Є присутнім легкий бриз вечірньої Темзи у піснях групи.

«Вірити в любов» (вона ж «We believe in love») дуже спокійна та гідна композиція. Відмінна риса ліричних пісень Ріплей – це тексти, схожі на казку. Це окремий твір мистецтва, це ніби повноцінний вірш, прочитаний солодким голосом Маргарити, з музикою на фоні. Але ж класною музикою! Тут окремий привіт Єгору Грушину.

Митько Сяржук


Виконавець:
Ріплей
Назва:
Хвилини до літа
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Гурт Ріплей презентує новий міні-альбом
НОВИНИ
Гурт Ріплей презентує новий міні-альбом
17.05.2014

«Хвилини до літа» - це 6 нових пісень, над якими музиканти працювали протягом останніх місяців. Музика гурту набула нового смаку та звучання. Драйв та рок’н’рол у поєднанні з ліричним вокалом Маргарити Тишкевич створюють легкий та по-справжньому літній настрій

Ріплей: «Надзвичайно приємно те, що публіка нас завжди добре сприймає!»
ІНТЕРВ'Ю
Ріплей: «Надзвичайно приємно те, що публіка нас завжди добре сприймає!»
10.08.2012

Цього року фестиваль Тарас Бульба знову відкрив багато нових імен в українській рок-музиці. Гурт Ріплей, який здобув гран-прі фестивалю, це якісний бріт-поп, який беззаперечно заслуговує на увагу. Гарна музика, гарні тексти, гарна гармонія колективу – це головні козирі гурту. Які емоції після перемоги, як до цього жив гурт, та чим надалі займатиметься, повідали учасники Ріплей

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності