Hello, Doubt

Hello, Doubt

Phooey!


1. I'm Over / I Can't
2. Little Boy (Who Dreams)
3. Not A Day Goes By
4. Walls
5. Cheetah
6. The Elevator Song

Доволі цікавий молодий житомирський англомовний гурт Phooey! славиться не лише тим, що випускає щорічно по кілька релізів. Насамперед, гурт здобув прихильність шанувальників цікавої музики (не лише, до речі, в Україні) – звичайно – своїм матеріалом. Новий альбом хлопців, що отримав назву «Hello, Doubt», не став відкриттям, але вкотре підкреслив амбіційність та наполегливість колективу.

Цей альбом поєднав у собі все те, що притаманно на просторах нашої неньки, напевно, лише їм – мила, наївна, іноді меланхолійна, та більше енергійна музика в дусі американських панк бендів 80-90-х років. З огляду на те, що за плечима гурту 3 роки творчого життя та ледь не 10 різноманітних альбомів та збірок, я наважуся сказати, що «Hello, Doubt» - це шести трековий вінець певного етапу творчості. На мій погляд, хлопці просто зобов’язані в подальшому записувати те, що вони грають, на якісних студіях, працювати із продюсерами, і все таке. І нехай хтось скаже, що саме у lo-fi і полягає фішка групи – я не погоджуся. «I’m Over / I Can't» – це ж до біса цікавий поп-панк: із легким текстом, хорошою мелодією, відповідною енергетикою. Підшліфований він би мав навіть у Штатах успіх. До слова, альбом уже отримав кілька позитивних відгуків від європейських музичних блогерів.

Характеризувати кожну пісню, думаю, немає сенсу. Всі вони ніби зливаються в одну – драйвову, шалену поп-панк-історію. Всі треки змушують виляти хаєрами, відбивати ногами по підлозі ритм, напиватися на літніх вечірках… Можна сказати, що весь альбом – це і є вечірка. Кожна пісня – певна вечірня година. А «Cheetah» та «The Elevator Song» (остання, скоріше, Outro) – вдале та спокійне закінчення гулянки, коли всі поволі розбиваються на пари та ідуть по своїм куткам та ліжкам... Але, повторюся, хлопцям варто записуватися на нормальних студіях і більш серйозно зайнятися музикою!

Дехто, характеризуючи жанр пісень нової платівки, називає термін «нойз-поп»… Якщо поп-музика зараз перебуває в розквіті, то Phooey! є цілком закономірною реакцією на неї. Реакція ця полягає в тому, щоб боротися з умовним противником його ж засобами, доведеними до «ручки», абсурду, перетворення цієї самої музики в набір шумів, з яких виринають то тут, то там міцні мелодії. І, якщо у вітчизняного молодіжного нойз-панку (не повертається язик назвати це «нойз-попом») – живому, не приправленому автотюном, – зараз з’являється який-не-який виразний голос, то він – з Житомира, і з кожним роком його чути все більше і більше…

Прослухати та завантажити «п’ять з половиною пісень про нікому не цікаві речі» (як написали у прес-релізі самі музиканти) можна за посиланням http://phooey.bandcamp.com/album/hello-doubt

Митько Сяржук


Виконавець:
Phooey!
Назва:
Hello, Doubt
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Рок з молоком #22. Phooey!
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #22. Phooey!
21.07.2012

Эти парни играют просто. Эти парни играют от души. Может быть, их не мега качественные записи и не удовлетворят аппетиты гурманов, но пусть те гурманы придут на концерт – и тогда!.. Очень подробно, очень интересно - «Phooey!»: о планах, названиях, альбомах, песнях, и надежде «когда-нибудь стать рок-звёздами»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
A Collection of Sins
A Collection of Sins
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!