У містах/Подумки/Море

У містах/Подумки/Море

OmodaGee


У містах1. У містах
Подумки2. Подумки
Море3. Море

Експериментальний проект двох тернопільчан – Олександра Пахомова (з гурту The Gee’s) та Лесика Драчука (Los Colorados) OmodaGee розродився ЕР «У містах/Подумки/Море». Якщо перший альбом гурту «Pinching Slimbar» містив англомовні композиції, то даний реліз повністю складений із українських пісень.

Суміш інді, гранжу, альтернативи та тріп-хопу – не щодня вітчизняні виконавці радують нас такими експериментами. Саме цим «тернопільський дуо» і цікавий. Наплювати на канони та правила, начхати на форматність, медійні перспективи!

Можливо, комусь матеріал ЕР різатиме вуха, не припаде до душі, але, особисто мені, було цікаво його слухати хоча б тому, що від нього віє свіжістю. Це при тому, що композиції «прості як двері», в тому плані, що прослуховуючи конкретну пісню – переносишся у той простір, про який у ній ідеться.

«У містах» переносить тебе у квартали вечірнього міста. Причому не мегаполісу, який не повністю спаскуджений хмарочосами та бутіками. Скоріше, це квартали невеликих містечок. Такі квартали виринають у неігрових британських фільмах… Інакше кажучи, із Києва, скажімо, ви переноситеся на вулички того ж таки Тернополя.

«Подумки» – це типовий бріт-поп на початку свого розквіту.

А «Море» викликає асоціації з вечірнім безлюдним пляжем, по якому босоніж із подругою не поспішаючи крокуєш, куди очі дивляться.

Дійсно, така жанрова суміші може стати відмінним саундтреком до будь-якої життєвої ситуації. Нові пісні OmodaGee гарно звучать, мають власний своєрідний шарм та здебільш світло-меланхолійні настрої.

Митько Сяржук


Виконавець:
OmodaGee
Назва:
У містах/Подумки/Море
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Шпиталь Рекордз

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів