У містах/Подумки/Море

У містах/Подумки/Море

OmodaGee


1. У містах
2. Подумки
3. Море
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Експериментальний проект двох тернопільчан – Олександра Пахомова (з гурту The Gee’s) та Лесика Драчука (Los Colorados) OmodaGee розродився ЕР «У містах/Подумки/Море». Якщо перший альбом гурту «Pinching Slimbar» містив англомовні композиції, то даний реліз повністю складений із українських пісень.

Суміш інді, гранжу, альтернативи та тріп-хопу – не щодня вітчизняні виконавці радують нас такими експериментами. Саме цим «тернопільський дуо» і цікавий. Наплювати на канони та правила, начхати на форматність, медійні перспективи!

Можливо, комусь матеріал ЕР різатиме вуха, не припаде до душі, але, особисто мені, було цікаво його слухати хоча б тому, що від нього віє свіжістю. Це при тому, що композиції «прості як двері», в тому плані, що прослуховуючи конкретну пісню – переносишся у той простір, про який у ній ідеться.

«У містах» переносить тебе у квартали вечірнього міста. Причому не мегаполісу, який не повністю спаскуджений хмарочосами та бутіками. Скоріше, це квартали невеликих містечок. Такі квартали виринають у неігрових британських фільмах… Інакше кажучи, із Києва, скажімо, ви переноситеся на вулички того ж таки Тернополя.

«Подумки» – це типовий бріт-поп на початку свого розквіту.

А «Море» викликає асоціації з вечірнім безлюдним пляжем, по якому босоніж із подругою не поспішаючи крокуєш, куди очі дивляться.

Дійсно, така жанрова суміші може стати відмінним саундтреком до будь-якої життєвої ситуації. Нові пісні OmodaGee гарно звучать, мають власний своєрідний шарм та здебільш світло-меланхолійні настрої.

Митько Сяржук


Исполнитель:
OmodaGee
Название:
У містах/Подумки/Море
Категория:
Альбомы
Год издания:
2014
Издатель:
Шпиталь Рекордз

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России