ДРУ

ДРУ

Нумер 482


Свобода 4821. Свобода 482
Добрий ранок, Україно2. Добрий ранок, Україно
Коли вона поруч3. Коли вона поруч
Без тебе4. Без тебе
Faine avto-party5. Faine avto-party
Важлива6. Важлива
Моя Батьківщина7. Моя Батьківщина
Ти є все8. Ти є все
Добрий ранок, Україно (The Fai9. Добрий ранок, Україно (The Fai
ВСІ ТРЕКИ

20 листопада 2018 року музична формація НУМЕР482 офіційно презентував свій новий альбом під назвою ДРУ (DRU).  Символічно, що альбом виходить на 20 річницю заснування групи. За цей час гурт пройшов через зміну складу, зміну музичного формату, але головні принципи - драйв, ліричність і гумор в піснях і подачі залишилися незмінними. Візитівкою альбому є пісня «Добрий ранок, Україна!» і це не співпадіння, бо творчість групи невідємно повязана з процесами які відбуваються в країні. Позитив, віра у кращу долю, любов до життя надихали музикантів і тому недарма новий слоган гурту це - «Україна створює музику - музика створює Україну».

Під час роботи над альбомом в групі з’явився ще один член колективу - клавішник, верніше, клавішниця Олександра Сайчук. Це було доволі цінне придбання, адже Олександра є композитором і викладачем з вокалу.

Пісні «Добрий ранок, Україна!», «Важлива», «Коли вона поруч» стали саундтреками українських фільмів «Конкурсант - смертельне шоу», «Сотка» які вийшли 2017 і 2018 роках на. Фронтмен Віталій Кириченко виступив не лише в ролі співака а й в ролі актора в цих стрічках. Творчість гурту надихнула молодого режисера Лоліту Джус зняти короткометражну стрічку «Квартира 482», в якій Віталій зіграв  головну роль -  польского музиканта, що приїхав до Києва з концертом і потрапив у кумедну історію.  

Пісня «Добрий ранок, Україна!» разом з гуртом виконувалась водночас двома симфонічними оркестрами НАОНІ (художній керівник Віктор Гуцал) і Одеса Сіті Оркестра  в складі 100 музикантів в проекті Битва Оркестрів 2017 -2018.

Пісня ДРУ - це також і дитячий хіт. З нею діти виграють конкурси, вона звучить як дзвоник в деяких школах а також входить до обов'язкової учбової програми в деяких музичних навчальних закладах.

Однією зі знахідок, пов'язаних з цією піснею - є юна барабанщиця Катя Кузякіна, яка цього року отримала гран-прі престижного американського фестивалю в Лас-Вегасі Golden Dream і яка неодноразово грала з групою саме цю пісню, в тому числі і на Битві Оркестрів - діти.

Також в цьому складі в рамках проекту «По іншому»  гурт створив акустичну версію  пісень - «Нумер 482 - акустика».

Нумер 482 - це не просто назва, це - майже генетичний код.

Адже,  цифри 482 - це не тільки штрих-код товарів, які виготовлено в Україні, а ще й до недавнього - телефонний код Одеси - міста, де було народжено гурт. Також, 482 рік х вважається роком заснування Києва (перша письмова згадка про Київ).

 Саме тому пісня «Добрий ранок, Україно», яка вже давно вийшла за межі нашої держави і навіть була використана посольством США, як привітання до Дня Незалежності України, просто не могла народитися в іншому гурті.

Гурт Нумер 482 було засновано в 1998 році і це був перший україномовний рок-гурт Одеси, коли співати українською ще не було мейн-стрімом. За цей час створено багато хітів, такі як «Важлива», «Трилер», «Коли вона поруч», «Свобода».

Учасники шоу «Х-Фактор», «Битва Оркестрів», «Дизель-шоу», вони не зупиняються і цього року подавали заявку на національний відбір «Євробачення 2019».


Виконавець:
Нумер 482
Назва:
ДРУ
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
Moon Records

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Нумер 482
Нумер 482
2006
альбом
слухати
Kawai
Kawai
2004
альбом
слухати
Попелюшка (feat Тартак)КЛІП
Попелюшка (feat Тартак) · 2018
252 тис. переглядів
Добрий ранок УкраїноКЛІП
Добрий ранок Україно · 2015
1 181 млн переглядів
Не напишуКЛІП
Не напишу · 2014
21 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Metal East: Нове Коло 2019 - міжнародний фестиваль металевої музики
АНОНСИ
Metal East: Нове Коло 2019 - міжнародний фестиваль металевої музики
04.05.2019

Україна, Харків. 31 травня – 2 червня 2019р., На вас чекають: історичні лекції, виставки, майстер-класи та звісно хвиля потужного металу