ДРУ

ДРУ

Нумер 482


1. Свобода 482
2. Добрий ранок, Україно
3. Коли вона поруч
4. Без тебе
5. Faine avto-party
6. Важлива
7. Моя Батьківщина
8. Ти є все
9. Добрий ранок, Україно (The Fai
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

20 листопада 2018 року музична формація НУМЕР482 офіційно презентував свій новий альбом під назвою ДРУ (DRU).  Символічно, що альбом виходить на 20 річницю заснування групи. За цей час гурт пройшов через зміну складу, зміну музичного формату, але головні принципи - драйв, ліричність і гумор в піснях і подачі залишилися незмінними. Візитівкою альбому є пісня «Добрий ранок, Україна!» і це не співпадіння, бо творчість групи невідємно повязана з процесами які відбуваються в країні. Позитив, віра у кращу долю, любов до життя надихали музикантів і тому недарма новий слоган гурту це - «Україна створює музику - музика створює Україну».

Під час роботи над альбомом в групі з’явився ще один член колективу - клавішник, верніше, клавішниця Олександра Сайчук. Це було доволі цінне придбання, адже Олександра є композитором і викладачем з вокалу.

Пісні «Добрий ранок, Україна!», «Важлива», «Коли вона поруч» стали саундтреками українських фільмів «Конкурсант - смертельне шоу», «Сотка» які вийшли 2017 і 2018 роках на. Фронтмен Віталій Кириченко виступив не лише в ролі співака а й в ролі актора в цих стрічках. Творчість гурту надихнула молодого режисера Лоліту Джус зняти короткометражну стрічку «Квартира 482», в якій Віталій зіграв  головну роль -  польского музиканта, що приїхав до Києва з концертом і потрапив у кумедну історію.  

Пісня «Добрий ранок, Україна!» разом з гуртом виконувалась водночас двома симфонічними оркестрами НАОНІ (художній керівник Віктор Гуцал) і Одеса Сіті Оркестра  в складі 100 музикантів в проекті Битва Оркестрів 2017 -2018.

Пісня ДРУ - це також і дитячий хіт. З нею діти виграють конкурси, вона звучить як дзвоник в деяких школах а також входить до обов'язкової учбової програми в деяких музичних навчальних закладах.

Однією зі знахідок, пов'язаних з цією піснею - є юна барабанщиця Катя Кузякіна, яка цього року отримала гран-прі престижного американського фестивалю в Лас-Вегасі Golden Dream і яка неодноразово грала з групою саме цю пісню, в тому числі і на Битві Оркестрів - діти.

Також в цьому складі в рамках проекту «По іншому»  гурт створив акустичну версію  пісень - «Нумер 482 - акустика».

Нумер 482 - це не просто назва, це - майже генетичний код.

Адже,  цифри 482 - це не тільки штрих-код товарів, які виготовлено в Україні, а ще й до недавнього - телефонний код Одеси - міста, де було народжено гурт. Також, 482 рік х вважається роком заснування Києва (перша письмова згадка про Київ).

 Саме тому пісня «Добрий ранок, Україно», яка вже давно вийшла за межі нашої держави і навіть була використана посольством США, як привітання до Дня Незалежності України, просто не могла народитися в іншому гурті.

Гурт Нумер 482 було засновано в 1998 році і це був перший україномовний рок-гурт Одеси, коли співати українською ще не було мейн-стрімом. За цей час створено багато хітів, такі як «Важлива», «Трилер», «Коли вона поруч», «Свобода».

Учасники шоу «Х-Фактор», «Битва Оркестрів», «Дизель-шоу», вони не зупиняються і цього року подавали заявку на національний відбір «Євробачення 2019».


Исполнитель:
Нумер 482
Название:
ДРУ
Категория:
Альбомы
Год издания:
2018
Издатель:
Moon Records

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Нумер 482
Нумер 482
2006
альбом
слушать
Kawai
Kawai
2004
альбом
слушать
СнігКЛИП
Сніг · 2021
191 тис. просмотров
Попелюшка (feat Тартак)КЛИП
Попелюшка (feat Тартак) · 2018
445 тис. просмотров
Добрий ранок УкраїноКЛИП
Добрий ранок Україно · 2015
4 млн просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!