Travel

Travel

Mystic Shores


Morning1. Morning
Forest2. Forest
Seagull3. Seagull
Mars4. Mars

«..Привіт мій друже...Ось ти знайшов пляшку, принесену хвилями океану, і читаєш цю записку, мою останню надію.
Це велика відповідальність для тебе, бо відтепер ти став частинкою великої подорожі...Ніхто не знає, що вона принесе для тебе... Та ти повинен бути мужнім. Я моряк, я розкажу тобі легенду...»

Судячи з анотації, Mystic Shores (Містичні береги – прим. ред.) хочуть зробити щось концептуально-пов’язане. Ми вже можемо послухати чотири оповідки цієї розповіді і вирішити, чи цікаво буде почути продовження. Тож мандрівка починається, жму на «плей».

На подібну музику зазвичай вішають якісь абстрактні ярлики на кшталт «альтернатива» або «пост-рок». Музику, в якій виконавець хоче вийти за межі класичного звучання важко однозначно охарактеризувати.

Про групу відомо, що походженням вона зі Львова і існує не так давно. Не дивлячись на вік, саму творчість «дитячею» не назвеш. Хлопці намагаються вийти за межі стилів і ставлять перед собою амбітні цілі, що в них певною мірою виходить.

В’їдливі повторення меланхолійних мелодійних фраз, що змінюються експресивним драйвом, збитий ритм, в зв’язці із звичними збивками – таку музику треба відчувати. Як моряк, для якого море – це не просто вода, так для слухача, море звуку – це не просто набір нот!

X3


Виконавець:
Mystic Shores
Назва:
Travel
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
АНОНСИ
Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
01.07.2018

Повстанець Unplugged — це лаконічна, камерна та, більш концентрована версія материнського Фесту. На сцені атмосферного закладу виступатимуть музиканти, поети, популярні спікери та актори