РЕДАГУВАТИ
Mystic Shores

Mystic Shores

легка
post-rock · progressive · space
Ідея Mystic Shores виникла досить недавно, приблизно в кінці 2009 року нашої ери. Поєднавши філософію тибетських монахів, техніку канадських лісорубів та краплину цікавого бачення музики, група остаточно зібралась на початку 2010 року. Оскільки канадські лісоруби справжні суворі дядьки, на вокал була запрошена Ксю Кекс, ідейна сподвижниця хлібобулочного руху країни. Довершити картину цього апогею мав якийсь зовсім незвичний музикальний інструмент. Оскільки серед друзів найбільш вдувабельним був Даня (тобто грав на гармоніці), він і взявся за кропотливу роботу родзинки колективу. Восени 2011 року вокалістка покидає коллектив, та хлопці не здаються і на рік з головою занурюються у інструментальний пост-рок.

Наприкінці 2012 року до групи долучається вокаліст Маркіян, який активно береться за роботу, не побоюючись різноманітних експериментів з ефектами. Зараз стильове спрямування гурту варюється десь між японським джаз-грайндкором та ісландським поп-фольком:) А загалом ми не зациклюємся на якомусь контретному спрямуванні, а граємо собі в задоволення та на нервах оточюючих;)

Склад:
Катерина Дубровська|drums Александр Мосесов - bass guitar
Глеб Кухарук - guitar, samples, back vox
Данило Личко - winds (harp)
Маркіян Гарбич - vox, acoustic guitar
ДИСКОГРАФІЯ
Travel
Travel
2013
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.