Симбиоз

Симбиоз

My Lions Pride


M.L.P.1. M.L.P.
Продажна любов2. Продажна любов
Відчуваєш3. Відчуваєш
Вона4. Вона
Самая добрая5. Самая добрая
Новое поколение6. Новое поколение
Замкнутый круг7. Замкнутый круг
Сама8. Сама
Напротив9. Напротив

Що буде, коли репер «вливає» свої ліричні (та не дуже) речитативи у рок музику, приправлену сумішшю поп-панку, поп-року та елементів альтернативи? По суті, це і є альтернативним роком. Здавалося б – нічого нового. Але з огляду на те, що така музика з’являється на Миколаївщині (а саме в Южноукраїнську, місті-енергетику) – це хоч і не феномен, та досягнення – так точно. Перемога південноукраїнської хвилі (може, пора б виділити і таку?) рок-музики. My Lions Pride і їх альбом «Симбиоз» довели, що на перекір усім твердженням, типу на півдні гурти не надто вибагливі у пошуках свого звучання та стилю, граючи так званий «рускій рок», є все ж проблиски надії на становлення більш цікавішої, більш різнопланової та більш приємнішої творчості. Трошки раніше це довели відомі вже у широких колах миколаївські інді-рокери Cherry-merry, а от тепер – My Lions Pride.

Альбом «Симбиоз» вмістив у себе дев’ять україномовних та російськомовних треків та ознаменував метаморфозу діяння музикантів – від простого хобі до серйозної творчісті. До речі, перший сингл з альбому – патріотична композиція «Вона» - вийшла в світ взимку 2014-го, якраз під час буремних подій у країні (Вона, молода дівчина, – не важко здогадатися – це і є Україна). А сам трек було записано спільно з репером MC Бером, співпраця з яким потім продовжилась у піснях «Самая добрая», «Напротив», «Новое поколение» та «M.L.P.» Вийшло, до слова, у всіх піснях досить не погано (див. перший абзац).

На платівці нема повільних пісень, балад, але є ліричні, про любов (ну звичайно!), наприклад, досить цікаві «Напротив», «Сама». Деякі пісні можна назвати навіть соціальними, як от «Новое поколение». А певні треки – суцільний драйв («Замкнутый круг», «M.L.P.») Обирати є з чого. Кожен знайде щось для себе в цьому альбомі. Але кому припаде до душі найбільше, то це – любителям… київського поп-панку 00-х. Деякі пісні звучать так, ніби MLP передають привіт раннім «оторвальдам», КЦ, Robots Don’t Cry і т.д. Особливо це вчувається в «Продажна любов» та «Відчуваєш». Оцей нюанс, напевно, і є ложкою дьогтю в бочці «Симбіозу».

Лишається додати, що робота над альбомом тривала більше семи місяців, і сподіватися, що в майбутньому хлопці будуть грати не менш емоційно, але дещо якісніше. Поки що, як для дебютного альбому, створеного власними силами молодих музикантів – тверда 8 (по 12 бальній шкалі).

Митько Сяржук


Виконавець:
My Lions Pride
Назва:
Симбиоз
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
АНОНСИ
На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
02.05.2018

300 випусків в прийнятому літочисленні це приблизно шість з половиною земних років. Перший випуск STEREOBAZA вийшов в ефір 8 грудня 2011