Collapse

Collapse

Mr Morse


1. Cold Skin
2. Greenwich
3. Renunciation
4. Ink
5. Kill The Sun
6. Prophecy
7. Milky Dragon
8. Esther
9. Collapse
ВСІ ТРЕКИ

Якість електронної альтернативної рок-музики до недавнього часу, чесно кажучи, не надто радувала. Звичайно, є колективи у нас, в доробку у котрих є непогані треки, але це по одиночні випадки… Але от воно – «свято на нашій вулиці»! Mr Morse – молодий дует із столиці, зваживши всі «за» і «проти», і використавши висновки, записали дебютну платівку, що тримала назву «Collapse».

Треба сказати, що в якості матеріалу сумніватися не варто! Як і не сумнівалися в ньому представники шотландського net-лэйблу «Black Lantern Music», на якому і було випущено платівку. Яку, до речі, можна за «просто так» завантажити з мережі.

Mr Morse та безпосередньо їх матеріал це холодна електроніка з легкою гітарою, низьким вокалом, експериментальними бітами та ембієнт-текстурами. Музика дуету цілком і повністю відповідає усім канонам та тенденціям сучасної альтернативної електронної рок-сцени Києва (та й не лише столиці).

Музика альбому – це мелодії вакууму. У порожнечі повисають результати фрагментарних контактів пальців із гітарними струнами, порожнеча бере гору над ледве чутним ритмом, порожнечею відгукуються слова. І мелодія, не встигнувши досягти кульмінації, поглинається порожнечею… Жодного зайвого звуку, удару, ноти. Жодного подиху в паузах. Група немов змушена грати в гранично замкнутому просторі. Це платівка про тишу, театр тіней, казка про темряву. Дуже красива казка.

Музика гурту дуже особистого характеру. Для кожного вона буде своєю, особливою і побудує власні «повітряні замки» в головах тих, кому пощастить почути реліз.

Відзначити хотілося б і окремі треки. Такі як: «Greenwich», «Milky Dragon», «Esther» та, стартовий, «Cold Skin».

«Collapse» просто таки прекрасне поєднання класичних інструментів (гітари, фортепіано) з вокалом та VST синтезатором, електронними ударними, семплами та звуками. Це робить музику особливо примхливою і атмосферною. Справжнісінький просторовий колапс…

Дмитро В.


Виконавець:
Mr Morse
Назва:
Collapse
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Black Lantern Music

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка