Collapse

Collapse

Mr Morse


1. Cold Skin
2. Greenwich
3. Renunciation
4. Ink
5. Kill The Sun
6. Prophecy
7. Milky Dragon
8. Esther
9. Collapse
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Якість електронної альтернативної рок-музики до недавнього часу, чесно кажучи, не надто радувала. Звичайно, є колективи у нас, в доробку у котрих є непогані треки, але це по одиночні випадки… Але от воно – «свято на нашій вулиці»! Mr Morse – молодий дует із столиці, зваживши всі «за» і «проти», і використавши висновки, записали дебютну платівку, що тримала назву «Collapse».

Треба сказати, що в якості матеріалу сумніватися не варто! Як і не сумнівалися в ньому представники шотландського net-лэйблу «Black Lantern Music», на якому і було випущено платівку. Яку, до речі, можна за «просто так» завантажити з мережі.

Mr Morse та безпосередньо їх матеріал це холодна електроніка з легкою гітарою, низьким вокалом, експериментальними бітами та ембієнт-текстурами. Музика дуету цілком і повністю відповідає усім канонам та тенденціям сучасної альтернативної електронної рок-сцени Києва (та й не лише столиці).

Музика альбому – це мелодії вакууму. У порожнечі повисають результати фрагментарних контактів пальців із гітарними струнами, порожнеча бере гору над ледве чутним ритмом, порожнечею відгукуються слова. І мелодія, не встигнувши досягти кульмінації, поглинається порожнечею… Жодного зайвого звуку, удару, ноти. Жодного подиху в паузах. Група немов змушена грати в гранично замкнутому просторі. Це платівка про тишу, театр тіней, казка про темряву. Дуже красива казка.

Музика гурту дуже особистого характеру. Для кожного вона буде своєю, особливою і побудує власні «повітряні замки» в головах тих, кому пощастить почути реліз.

Відзначити хотілося б і окремі треки. Такі як: «Greenwich», «Milky Dragon», «Esther» та, стартовий, «Cold Skin».

«Collapse» просто таки прекрасне поєднання класичних інструментів (гітари, фортепіано) з вокалом та VST синтезатором, електронними ударними, семплами та звуками. Це робить музику особливо примхливою і атмосферною. Справжнісінький просторовий колапс…

Дмитро В.


Исполнитель:
Mr Morse
Название:
Collapse
Категория:
Альбомы
Год издания:
2012
Издатель:
Black Lantern Music

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России