Тайный знак

Тайный знак

Моноліт


1. Дух свободы
2. Ангел во тьме
3. Навсегда
4. Не гаси огонь
5. Лети стрелой
6. Ласковый яд
7. Песнь Льда и Огня
8. Тайный знак
ВСІ ТРЕКИ

З 22 жовтня 2012 року, відбувалася презентація альбому «Тайный знак»: кожні 3-4 дні в офіційній групі ВКонтакті хлопці з Моноліту викладали по одній композиції нового альбому. І ось нещодавно було представлено останній трек – «Навсегда».

Якість матеріалу як завжди на висоті. Основа альбому – баланс. Чудовий баланс блискучої техніки і хороших пісень, які не можуть лишити байдужим. Баланс соло-партій, які відрізняються великою різноманітністю: одні – тотальна швидкість, інші – точність і чіткість. Всі пісні альбому звучать цікаво та по-новому. Виділити б хотілося деякі з них.

Наприклад, «Ангел во тьме» це та пісня, яка стала концертним хітом ще до виходу «Жити, а не існувати» (2010), тому багато хто вже чув її в записі. Правда, у першій версії запису використовувалися клавіші. Але композиція жила, дозрівала і в «Тайном знаке» вона зазвучала трохи інакше – в рамках альбому і нинішнього саунду Моноліту – стала повністю гітарною.

«Ласковый яд» - це пісня про неприборкану пристрасть, божевільний секс, чуттєві пориви. Тому вона, напевно, має стати улюбленою композицією прекрасної статі! Ще, слід нагадати, що «Ласкавый яд» був центровим треком однойменної синглового трилогії і на сьогоднішній день існує в 5 варіантах. Для альбому ж він був повністю перезаписаний, і звучить тепер, чесно кажучи, досить і досить свіжо і класно.

«Дух свободы» є яскравим прикладом драйвового, міцного року, який припаде до смаку любителям Heavy Metal, Hard n Heavy і Power Metal. Міць, швидкість, драйв і органічне поєднання жорсткості з мелодійністю – візитна картка цієї композиції.

А от всім любителям фентезі, стилю Power metal і просто якісної мелодійної музики з глибоким смисловим текстом слід прослухати «Песнь Льда и Огня».

Про те, як важко часом вирватися з ланцюгів оточуючих нас догм і зруйнувати стіни загальноприйнятих умовностей, і яку ціну платить той, хто знаходить у собі сили знайти справжню свободу, повідає одна з найстарших пісень в репертуарі гурту – «Лети стрелой». У музичному плані пісня витримана в класичних тонах таких гуртів як: Iron Maiden, Judas Priest, Manowar і старої-доброї Арії.

Загалом, альбом можна назвати вдалим. Хоча, що тут дивного: працелюбність, відповідальний підхід хлопців з МОНОЛІТУ до справи, перетворює будь-яку їх композицію чи виступ на феномен в українській музиці.

Дмитро В.


Виконавець:
Моноліт
Назва:
Тайный знак
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Монолит: «Верьте в свою мечту!»
ІНТЕРВ'Ю
Монолит: «Верьте в свою мечту!»
07.09.2012

Мы пообщались с вокалистом довольно известной не только в Украине группы «Монолит» из Шостки Константином Гордейчуком. Этот коллектив сумел за сравнительно небольшой промежуток времени занять свою нишу в музыкальной культуре страны. Тяжелая интересная музыка, не лишены смысла, не банальные тексты, делают из музыкантов – асов своего дела

Моноліт йде напролом
НОВИНИ
Моноліт йде напролом
24.12.2009

Якщо поєднати зварені «в круту» пафосні яйця від Мановару, пограбувати склад піротехніки Рамштайну, дружити з творчістю Білої Вежі і мати вдома відеокамеру, то можна зняти кліп. Доведенням даного факту є нова кліп гурту Моноліт на пісню Напролом.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Ласковый яд P. S.
Ласковый яд P. S.
2012
сингл
слухати
Жити, а не існувати
Жити, а не існувати
2010
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії