Ти сама

Ти сама

Механічний апельсин


Ти сама1. Ти сама
Я пробачення не маю2. Я пробачення не маю
Покинула3. Покинула
Тобі такій4. Тобі такій
Все стане на місце5. Все стане на місце
Полювання на кохання6. Полювання на кохання
Приватне пекло7. Приватне пекло
Більше не плач8. Більше не плач
Ти сама9. Ти сама
Я пробачення не маю10. Я пробачення не маю
ВСІ ТРЕКИ

Українська рок-група «Механічний Апельсин» презентувала своє нове творіння – альбом «Ти сама». Окрім іншого, платівка цікава й тим, що всі пісні виконано або в дуетах з іншими українськими музикантами, або звучать у нових версіях. Так, зокрема, у новому альбомі гурту можна почути «Мотор’роллу», «АННА», «Брем Стокер», «Трагедія Фауста» та інших. У новому релізі зібрані пісні, записані з 2010-го по 2012 роки, а бонусом стали два ремікси від Хіміка на дуетні композиції з «АННА» та «Мотор'ролла».

«Механічний Апельсин» працює продуктивно, а головне – з кожним альбомом все якісніше і цікавіше. Видно, не цураються музиканти експериментів. Напевно, переграли хлопці вже все: від кантрі і ліричних балад, до панкових тем. І нехай вони зараз не надто популярні (хто взагалі, бляха, придумав слово «популярність»?!), та роблять собі музиканти те, що їм подобається. І повірте, це знаходить слухачів (пісні з минулого альбому входили у 10-ку українських рок-чартів)! Все тому, що в простих мелодіях і текстах присутня душа, правдивість і буденність. Причому, буденність не завжди сіра. Механічний Апельсин – це справжній рок-н-рол!

Альбом відкриває енергійна пісня «Ти сама». Мелодія і ненав’язливий приспів, що запам’ятовується – відмінний початок. Більше всього, найближчим часом ця річ стане чи не найбажанішою на всіх виступах гурту і займе гідне місце серед їх кращих пісень. Записана композиція, до речі, з «Мотор’роллою». Ще й кліп відзнятий http://www.youtube.com/watch?v=PXXwRBQQdng.

Ще один сильний трек альбому - «Я пробачення не маю» - протилежний до стартового. Лірична гарна пісня, в тонах класичного року. Можна сказати, що це ще один хіт платівки. Записано пісню з «АННА».

Зовсім протилежним до двох інших є трек «Покинула» (з «Брем Стокер»). Це панкова річ. Жанр, безсумнівно, більш притаманний саме рівненським музикантам. Але тандем удався.

Загалом же, радує музична різноманітність пластинки. Кожна пісня самостійна і оригінальна як в інструментальному, так і в текстовому плані. В цілому настрій альбому спокійний і ліричний, але достатньо представлено і старого доброго рок-н-рольного драйву.

Інакше кажучи, «Ти сама» - це синтез позитивних емоцій, рок-н-рольного драйву, щирості і блюзової ностальгії.


Виконавець:
Механічний апельсин
Назва:
Ти сама
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Механічний апельсин - Новий рік у стилі кантрі
НОВИНИ
Механічний апельсин - Новий рік у стилі кантрі
06.01.2011

«Механічний апельсин» вирішив зробити своїм прихильникам новорічний презент – який отримав назву «ОТАКОВО» та вийшов Інтернет-релізом на офіційному сайті «Механічного Апельсину» й одразу на вільній скачці

ДОСЬЄ
Ти самаКЛІП
Ти сама · 2012
20 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності