Ти сама

Ти сама

Механічний апельсин


1. Ти сама
2. Я пробачення не маю
3. Покинула
4. Тобі такій
5. Все стане на місце
6. Полювання на кохання
7. Приватне пекло
8. Більше не плач
9. Ти сама
10. Я пробачення не маю
ВСІ ТРЕКИ

Українська рок-група «Механічний Апельсин» презентувала своє нове творіння – альбом «Ти сама». Окрім іншого, платівка цікава й тим, що всі пісні виконано або в дуетах з іншими українськими музикантами, або звучать у нових версіях. Так, зокрема, у новому альбомі гурту можна почути «Мотор’роллу», «АННА», «Брем Стокер», «Трагедія Фауста» та інших. У новому релізі зібрані пісні, записані з 2010-го по 2012 роки, а бонусом стали два ремікси від Хіміка на дуетні композиції з «АННА» та «Мотор'ролла».

«Механічний Апельсин» працює продуктивно, а головне – з кожним альбомом все якісніше і цікавіше. Видно, не цураються музиканти експериментів. Напевно, переграли хлопці вже все: від кантрі і ліричних балад, до панкових тем. І нехай вони зараз не надто популярні (хто взагалі, бляха, придумав слово «популярність»?!), та роблять собі музиканти те, що їм подобається. І повірте, це знаходить слухачів (пісні з минулого альбому входили у 10-ку українських рок-чартів)! Все тому, що в простих мелодіях і текстах присутня душа, правдивість і буденність. Причому, буденність не завжди сіра. Механічний Апельсин – це справжній рок-н-рол!

Альбом відкриває енергійна пісня «Ти сама». Мелодія і ненав’язливий приспів, що запам’ятовується – відмінний початок. Більше всього, найближчим часом ця річ стане чи не найбажанішою на всіх виступах гурту і займе гідне місце серед їх кращих пісень. Записана композиція, до речі, з «Мотор’роллою». Ще й кліп відзнятий http://www.youtube.com/watch?v=PXXwRBQQdng.

Ще один сильний трек альбому - «Я пробачення не маю» - протилежний до стартового. Лірична гарна пісня, в тонах класичного року. Можна сказати, що це ще один хіт платівки. Записано пісню з «АННА».

Зовсім протилежним до двох інших є трек «Покинула» (з «Брем Стокер»). Це панкова річ. Жанр, безсумнівно, більш притаманний саме рівненським музикантам. Але тандем удався.

Загалом же, радує музична різноманітність пластинки. Кожна пісня самостійна і оригінальна як в інструментальному, так і в текстовому плані. В цілому настрій альбому спокійний і ліричний, але достатньо представлено і старого доброго рок-н-рольного драйву.

Інакше кажучи, «Ти сама» - це синтез позитивних емоцій, рок-н-рольного драйву, щирості і блюзової ностальгії.


Виконавець:
Механічний апельсин
Назва:
Ти сама
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Механічний апельсин - Новий рік у стилі кантрі
НОВИНИ
Механічний апельсин - Новий рік у стилі кантрі
06.01.2011

«Механічний апельсин» вирішив зробити своїм прихильникам новорічний презент – який отримав назву «ОТАКОВО» та вийшов Інтернет-релізом на офіційному сайті «Механічного Апельсину» й одразу на вільній скачці

ДОСЬЄ
Ти самаКЛІП
Ти сама · 2012
21 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан