Нещодавно гурт «Механічний апельсин» анонсував випуск одразу двох альбомів. І якщо деякі пісні з «Цирку квітів» можна вже було почути, то на кантрі-матеріал треба було зачекати.
Зогляду на те, що слухачі виявили зацікавленість першим в Україні кантрі-альбомом, «Механічний апельсин» вирішив зробити своїм прихильникам новорічний презент – який отримав назву «ОТАКОВО» та вийшов Інтернет-релізом на офіційному сайті «Механічного Апельсину» й одразу на вільній скачці (хто ж бачив, аби за дарунки платили).
На запитання «Чому? » і «Нащо?» хлопці відповідають: «Наші слухачі вартують того, щоб ми зробили їм такий подарунок».
Окрім того, «Механічний апельсин» наголошує, що платівка «Цирк квітів», в яку увійдуть і вищезгадані сингли та зовсім невідомі треки, вийде на CD на початку наступного року. Видаватиме її рекорд-лейбл Moon-records.
Так що не даймося збити з пантелику: новорічні свята зустрічаємо в стилі кантрі, а в січні-лютому 2011 року слухаємо «Цирк квітів».
Завантажити платівку можна за прямим посиланням: http://rock-n-roll.net.ua/media_html/audio.html
Нечипорук Анастасия для rock.kiev.ua
«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії