Злетіти у небо

Злетіти у небо

Maria Brown


1. Втекти
2. Нове шосе
3. Кач
4. Козак
5. Сни
6. Листопад
7. Де грація
8. Забуваю
9. Не засну
ВСІ ТРЕКИ

Свіжа платівка херсонської молодої альтернативної команди Maria Brown під назвою «Злетіти у небо» вмістила у себе дев’ять авторських композицій, об’єднаних загальною атмосферою, що вдало балансує на межі важкої гітарної потужності та жіночого вокалу.

Виконувана гуртом музика – важкуватий та мелодійний рок, жорсткість якого компенсується м’якістю жіночого вокалу. Такий стиль, треба зазначити, «обкатаний» вже досить давно, але як і раніше актуальний та популярний серед публіки, про що свідчить зростаюче визнання групи у все ширших колах. Драйвовово-емоційний спів Марії Чумак у поєднанні із тяжким саундом дуже вдало прослідковується у пісні «Сни», що є, на мою думку, однією з найкращих треків альбому.

Яскраво виражену смислову концепцію простежити відразу складно (та й, напевно, не потрібно)… Є теми ліричні, але в більшості своїй по-молодіжному «забіякуваті». Чергування жорстких ритмічних відрізків з виразними і живописними – цілком стандартне для сього жанру, чим музиканти вміло скористувалися. Темп платівки то розмашистий, як у перших композиціях (особливо хочеться виділити і «Кач», на який нещодавно було представлено кліп), то цілком помірний – наприклад, в «Забуваю» чи «Листопад» (остання взагалі – найліричніше композиція).

Мелодика та неабиякий драйв склали у комплексі загальний напрямок та особисту стилістику формації. Як зазначили учасники гурту Maria Brown, під час роботи над альбомом вони багато імпровізували та відкривали у власній музиці нові межі та можливості, тож деякі композиції нового релізу були дещо видозмінені в самому процесі запису.

В цієї музики є темперамент і сила. Емоції справжні, і тому вони торкаються душевних ниточок слухачів.

Звичайно, працювати музикантам є над чим. Але варто констатувати, що є кілька моментів, які вже зараз вирізняють гурт серед інших вітчизняних «колег по цеху». Насамперед – манера виконання. В поєднання із дійсно сильним вокалом виглядає дуже цікаво і нестандартно. Другий плюс – якість запису. Запис альбому на висоті – відразу видно, що команда не віднеслася до повноформатника абияк!

Сподіваюся, що вже в наступному альбомі (над яким робота вже розпочата, щоправда він буде акустичним) всілякі маленькі та прикрі нюанси будуть усунені і гурт дійсно стане (як говорять деякі слухачі) українською Epica чи Evanescence. Потенціал є, тепер вся справа за наполегливістю.

Митько Сяржук


Виконавець:
Maria Brown
Назва:
Злетіти у небо
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Воля Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Maria Brown: «У кожній пісні – свій меседж»
ІНТЕРВ'Ю
Maria Brown: «У кожній пісні – свій меседж»
12.09.2014

Молодий альтернативний гурт Maria Brown з Херсону нещодавно випустив альбом і… переїхав до Львова. Зараз гурт працює над новими альбомами, які, обіцяють бути дещо незвичним. Про причини переїзду, про майбутні релізи розказав лідер колективу Артем Матьовка

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!