Все микросхемы

Все микросхемы

Ласковые усы


1. Пока песня играет
2. Все микросхемы
3. Нам нужен мир
4. Время и обстоятельства
5. Привет

В новому альбомі гурту Ласковые Усы ви не почуєте звичного диско-року. Це вже не веселенький танцювальний рок-н-рол, а справжній поп-панк із соціальними мотивами. «Все Микросхемы» – це експериментальна робота, в якій музиканти відкрили свої нетипові здібності. Проявили себе по новому. «Дали прочухана» і собі, і тим, хто звик до ЛУ в трохи іншому амплуа. «Прочуханка» полягає не лише у тематиці пісень та стилі, а й в тому, що гурт проекспериментував із речитативом!

Що підкуповує в Ласковых Усах, так це відсутність явної агресії. Але притаманна їм іронія не поділася нікуди. Певними моментами альбом нагадує ранні пісні гурту Noize MC. Так, в нових піснях (які, за словами самих музикантів є певним експериментом) знайшлося місце і нецензурним словам. Але тут вони як ніколи «в тему»! Як інакше можна реагувати на ті канони, що панують зараз у глобалізованому світі, особливо на ті «заповіді», які сповідує молоде покоління?

Пісні в цілому, про ненависть до мейнстріму, про людину в системі, про безглуздість війн тощо. Іронічні тексту з серйозною рок-музикою – такий хід треба головне зрозуміти, перед тим як робити якісь висновки. Коли починаєш розуміти, що хотіли донести музиканти до слухача, то відразу налаштовуєшся на їх хвилю.

Найкращою піснею мені особисто здалася «Нам нужен мир» – сильний, актуальний текст, хороша музика, серйозне виконання. Наводить на однозначні роздуми. Загалом, пісня зі змістом, а цього, нажаль, в сучасній поп-рок-культурі дуже мало:

У нас есть все для того, чтобы жить и мечтать

Ще одна пісня яка заслуговує похвал – це «Привет», що за звучанням просто «цукерочка». Музика підходить до цієї пісні настільки влучно, що починаєш думати: скільки часу знадобилося групі, щоб підібрати оптимальне звучання і звук. По суті, це ж можна сказати і про «Время и Обстоятельства» – найсвіжіший, до речі, трек.

По музиці можна додати, що альбом відмінно записаний. Десь, можливо, страждають аранжування, але на загальному фоні цей фактор не надто виділяється.

Самі музиканти говорять про платівку так: «Надалі плануємо повернутися до більш традиційного для нас звучанням, але вже на новому якісному рівні. Вся справа в тому, що якби ми видали те ж саме, що ми робили в «Просто хітах», це було б не так цікаво. І не викликало б таку неоднозначну реакцію. Іншими словами, міні-альбом «Всі Мікросхеми» - це масаж для мізків, як глядацьких, так і наших. Тепер ми краще усвідомили наше минуле, і на наш погляд, правильно прогнозуємо наше майбутнє».

Варто також відзначити, що альбом не є другою офіційною платівкою. Це, швидше за все, робота, яка «зарита» між рядків творчості гурту. «Такий вже був період, що створення «Всіх мікросхем» просто врятувало нас від рутини та іншого вантажу буденності» – додають хлопці…

Митько Сяржук


Виконавець:
Ласковые усы
Назва:
Все микросхемы
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Ласковые Усы: «Очень трудно быть конвейером и делать одинаковую музыку
ІНТЕРВ'Ю
Ласковые Усы: «Очень трудно быть конвейером и делать одинаковую музыку
20.09.2014

Киевская группа Ласковые Усы за свою недолгую музыкальную жизнь успела наделать вокруг себя немало шума. О «Всех микросхемах» и не только – группа Ласковые Усы и ее вокалист Вячеслав Иорданов

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів