А світ так і не навчився любити...

А світ так і не навчився любити...

Крик Душі


Таймінг1. Таймінг
Однобока любов2. Однобока любов
Сторони3. Сторони
Не ти4. Не ти
Легке бувай5. Легке бувай
Прокинься6. Прокинься
Що треба?7. Що треба?
Машина8. Машина
Гармонія9. Гармонія
Любити радіти10. Любити радіти
Шалене життя11. Шалене життя
Відпускаю12. Відпускаю
ВСІ ТРЕКИ

Рівненський гурт Крик Душі випустив нову платівку «А світ так і не навчився любити». Пісні на альбомі дуже різноманітні, тому його ну дуже хочеться назвати концептуальним. Можливо, більше навіть підходить йому формат ЕР. Але суть не в цім. Музика хоч і різна, але вона не погана. Досить цікава. Це геть не те, що ми мали нагоду слухати в першому виднограї «Ненароджений». Але й на позаминулорічний «People» теж не сильно схоже. Новий доробок – це більше симбіоз попередніх двох робіт.

Чесно кажучи, після перших трьох треків, здалося, що «А світ так і не навчився любити» це проста собі рядова робота в українському музичному просторі, яка ладна «затягнути» слухача на одне прослуховування. Не більше. Але потім стало ясно – це «здалося» помилкове. Так, якщо в перших піснях Крик Душі, м’яко кажучи, не повністю ідентифікував себе (таким, яким його б хотілося чути і доводилося чути), то вже з «Прокинься» стає досить цікаво, хочеться дослухати альбом, а, може, й залишити дещо в плейлисті. З першого «блоку» хочеться виділити «Не ти», хоч, особисто мені, вона нагадала одразу і Собчука, і Нумер 482… Але є в ній «родзинка»… Ну, і «Однобока любов» заслуговує принаймні на повагу із-за однієї лиш фрази: «Але справжня любов існує!».

Наступні ж «Машина», «Що треба», «Прокинься» - це зовсім інша музика. Більш тяжка, більш драйвова, більш рокова. Дещо навіть нагадує ранній КД. Це вже не Christian/Alternative/Metalcore. Але й не зовсім поп-рок. Суміш стилів (в самій лише «Машині» вловлюється фанк з панком) не дає змоги визначити чітко стиль гурту. Більш всього – це і є новим стилем Крику Душі. Я б хотів чути їх саме такими.

Третій «блок» містить у собі акустичні спокійні пісні. Вдалий фінал альбому. Ось у цьому – в складанні плейлиста – хлопці не прогадали! За що їм окремий респект!

Що ж, гурт потрудився на славу. Звісно, є маленькі нюанси, але в цілому альбом, можна сказати, що вдався. Життєва лірика, суміш стилів, стійка життєва позиція – це лише великий плюс. Єдине, над чим ще можна попрацювати – це над віршованими вставками між так званими «блоками» (де пісні розміщені, здається, за стилістикою). Напевно, вірші тут не дуже доречні. Але це, як кажуть в Інтернеті, «імхо».

На жаль, наразі є лише тимчасовий «cover». Але це формальність. Слухаємо альбом Крику Душі «А світ так і не навчився любити» і насолоджуємося непоганою українською музикою. Скачати ж його можна в мережі, зокрема з трекера toloka.hurtom.com (потребує реєстрації).

Особиста оцінка: 7/10


Виконавець:
Крик Душі
Назва:
А світ так і не навчився любити...
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Крик Душі: «Ради благих цілей – ти маєш йти!»
ІНТЕРВ'Ю
Крик Душі: «Ради благих цілей – ти маєш йти!»
24.10.2014

Український християнський рок-гурт, утворений у Рівному. За час існування колектив випустив три альбоми, відзняв кілька кліпів та відіграв безліч концертів по всій Україні. Інтерв’ю з лідером гурту Іваном Лук’янчуком, який розповів багато чого цікавого і корисного

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою