А світ так і не навчився любити...

А світ так і не навчився любити...

Крик Душі


1. Таймінг
2. Однобока любов
3. Сторони
4. Не ти
5. Легке бувай
6. Прокинься
7. Що треба?
8. Машина
9. Гармонія
10. Любити радіти
11. Шалене життя
12. Відпускаю
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Рівненський гурт Крик Душі випустив нову платівку «А світ так і не навчився любити». Пісні на альбомі дуже різноманітні, тому його ну дуже хочеться назвати концептуальним. Можливо, більше навіть підходить йому формат ЕР. Але суть не в цім. Музика хоч і різна, але вона не погана. Досить цікава. Це геть не те, що ми мали нагоду слухати в першому виднограї «Ненароджений». Але й на позаминулорічний «People» теж не сильно схоже. Новий доробок – це більше симбіоз попередніх двох робіт.

Чесно кажучи, після перших трьох треків, здалося, що «А світ так і не навчився любити» це проста собі рядова робота в українському музичному просторі, яка ладна «затягнути» слухача на одне прослуховування. Не більше. Але потім стало ясно – це «здалося» помилкове. Так, якщо в перших піснях Крик Душі, м’яко кажучи, не повністю ідентифікував себе (таким, яким його б хотілося чути і доводилося чути), то вже з «Прокинься» стає досить цікаво, хочеться дослухати альбом, а, може, й залишити дещо в плейлисті. З першого «блоку» хочеться виділити «Не ти», хоч, особисто мені, вона нагадала одразу і Собчука, і Нумер 482… Але є в ній «родзинка»… Ну, і «Однобока любов» заслуговує принаймні на повагу із-за однієї лиш фрази: «Але справжня любов існує!».

Наступні ж «Машина», «Що треба», «Прокинься» - це зовсім інша музика. Більш тяжка, більш драйвова, більш рокова. Дещо навіть нагадує ранній КД. Це вже не Christian/Alternative/Metalcore. Але й не зовсім поп-рок. Суміш стилів (в самій лише «Машині» вловлюється фанк з панком) не дає змоги визначити чітко стиль гурту. Більш всього – це і є новим стилем Крику Душі. Я б хотів чути їх саме такими.

Третій «блок» містить у собі акустичні спокійні пісні. Вдалий фінал альбому. Ось у цьому – в складанні плейлиста – хлопці не прогадали! За що їм окремий респект!

Що ж, гурт потрудився на славу. Звісно, є маленькі нюанси, але в цілому альбом, можна сказати, що вдався. Життєва лірика, суміш стилів, стійка життєва позиція – це лише великий плюс. Єдине, над чим ще можна попрацювати – це над віршованими вставками між так званими «блоками» (де пісні розміщені, здається, за стилістикою). Напевно, вірші тут не дуже доречні. Але це, як кажуть в Інтернеті, «імхо».

На жаль, наразі є лише тимчасовий «cover». Але це формальність. Слухаємо альбом Крику Душі «А світ так і не навчився любити» і насолоджуємося непоганою українською музикою. Скачати ж його можна в мережі, зокрема з трекера toloka.hurtom.com (потребує реєстрації).

Особиста оцінка: 7/10


Исполнитель:
Крик Душі
Название:
А світ так і не навчився любити...
Категория:
Альбомы
Год издания:
2012
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
Крик Душі: «Ради благих цілей – ти маєш йти!»
ИНТЕРВЬЮ
Крик Душі: «Ради благих цілей – ти маєш йти!»
24.10.2014

Український християнський рок-гурт, утворений у Рівному. За час існування колектив випустив три альбоми, відзняв кілька кліпів та відіграв безліч концертів по всій Україні. Інтерв’ю з лідером гурту Іваном Лук’янчуком, який розповів багато чого цікавого і корисного

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов