Весна
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes Google Play

Весна

Кома


1. Ангел
2. Весна
3. Подив
4. Утро
5. Небо
6. Яблоко
7. Игра
8. Заноза
9. Одиночество
10. Герої
ВСІ ТРЕКИ

Альбом «Весна» - це четвертий альбом групи «Гурт Кома», на створення і запис якого пішло п'ять років. Можливо тому він вийшов таким різноплановим і за настроєм. Але це ж і надає йому можливість розкриватися з нового боку від пісні до пісні. Альбом був записаний на студії «Post mix» звукорежисером Іллею Іващенко який зміг привести до єдиного звучанням всі 10 пісень.

Євген Боднар:
«Альбом «Весна»- це музика для інтелектуалів зі складними смисловими й емоційними образами. Те що його об'єднує - це глибока і «доросла» лірика вокалістки і автора віршів Оксани Гавриловской. У ньому немає прив'язки лише до одного стилю, ми намагалися знайти в першу чергу настрій кожної пісні, доповнити музикою лірику так щоб підкреслити її. Є і драйвові рОкові «Ангел», «Самотність», «Герої» і більш спокійні «Ранок», «Яблуко» і мелодійні «Небо» і «Весна». Я б порівняв прослуховування альбому з подорожжю, в якому кожен новий поворот відкриває якийсь новий несподіваний пейзаж.»

Оксана Гавриловська:
«Ви знаєте, кожна пісня Гурт Кома - це і емоція і роздуми. У текстах реальні, не надумані життєві ситуації. Я ніколи не вела щоденників. Замість них я з дитинства пишу про все вірші. І мені здається, що сам процес роботи над альбомом був схожий на написання книги. Кожна пісня як персонаж зі своїм характером і історією. Але в цілому це роман з парой- трійкою сюжетних ліній :) »


Виконавець:
Кома
Назва:
Весна
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2019
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Кома - Комета в Бочке.
ФОТО
Кома - Комета в Бочке.
13.02.2008

7 февраля в клубе «Бочка Хмельная» наблюдалось необычное астрономическое явление. Полёт кометы. Кома – светящаяся оболочка стремительного космического путешественника. Группа Кома – команда, успевшая выступить на нескольких десятках фестивалей, их песни ротируються на радио, а теперь музыканты могут похвастаться и свежевышедшим альбомом. Релиз альбома команда отметила, как это у музыкантов и заведено, выступлением. Так что почитателям получился двойной подарок. В концерте так же приняли участие команды Бредбери и Ми100.

 «Кома» - концерт приуроченный к выпуску альбома «Королева»
НОВИНИ
«Кома» - концерт приуроченный к выпуску альбома «Королева»
04.05.2007

Долгожданный концерт обещает быть неординарным и преподнесет много сюрпризов и вдохновения всем. Музыканты продемонстрируют гостям своё умение объединять разные стили музыки (рок, поп, хард, альтернатива) сохраняя своё самобытное звучание. Прозвучат как новые работы из второго альбома «Королева», так и некоторые всем известные композиции.

«Кома» - на передаче «План Маршала»
ПЛАН МАРШАЛА
«Кома» - на передаче «План Маршала»
14.10.2004

Интервью за 26.12.2003

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

У Києві пройде AIR Music Meetup`19
АНОНСИ
У Києві пройде AIR Music Meetup`19
28.05.2019

AIR Music Meetup`19 - це головна конференція для музикантів, які хочуть, щоб їх музика була почута мільйонами на YouTube.