Весна
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes Youtube Music

Весна

Кома


1. Ангел
2. Весна
3. Подив
4. Утро
5. Небо
6. Яблоко
7. Игра
8. Заноза
9. Одиночество
10. Герої
ВСІ ТРЕКИ

Альбом «Весна» - це четвертий альбом групи «Гурт Кома», на створення і запис якого пішло п'ять років. Можливо тому він вийшов таким різноплановим і за настроєм. Але це ж і надає йому можливість розкриватися з нового боку від пісні до пісні. Альбом був записаний на студії «Post mix» звукорежисером Іллею Іващенко який зміг привести до єдиного звучанням всі 10 пісень.

Євген Боднар:
«Альбом «Весна»- це музика для інтелектуалів зі складними смисловими й емоційними образами. Те що його об'єднує - це глибока і «доросла» лірика вокалістки і автора віршів Оксани Гавриловской. У ньому немає прив'язки лише до одного стилю, ми намагалися знайти в першу чергу настрій кожної пісні, доповнити музикою лірику так щоб підкреслити її. Є і драйвові рОкові «Ангел», «Самотність», «Герої» і більш спокійні «Ранок», «Яблуко» і мелодійні «Небо» і «Весна». Я б порівняв прослуховування альбому з подорожжю, в якому кожен новий поворот відкриває якийсь новий несподіваний пейзаж.»

Оксана Гавриловська:
«Ви знаєте, кожна пісня Гурт Кома - це і емоція і роздуми. У текстах реальні, не надумані життєві ситуації. Я ніколи не вела щоденників. Замість них я з дитинства пишу про все вірші. І мені здається, що сам процес роботи над альбомом був схожий на написання книги. Кожна пісня як персонаж зі своїм характером і історією. Але в цілому це роман з парой- трійкою сюжетних ліній :) »


Виконавець:
Кома
Назва:
Весна
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2019
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Кома - Комета в Бочке.
ФОТО
Кома - Комета в Бочке.
13.02.2008

7 февраля в клубе «Бочка Хмельная» наблюдалось необычное астрономическое явление. Полёт кометы. Кома – светящаяся оболочка стремительного космического путешественника. Группа Кома – команда, успевшая выступить на нескольких десятках фестивалей, их песни ротируються на радио, а теперь музыканты могут похвастаться и свежевышедшим альбомом. Релиз альбома команда отметила, как это у музыкантов и заведено, выступлением. Так что почитателям получился двойной подарок. В концерте так же приняли участие команды Бредбери и Ми100.

 «Кома» - концерт приуроченный к выпуску альбома «Королева»
НОВИНИ
«Кома» - концерт приуроченный к выпуску альбома «Королева»
04.05.2007

Долгожданный концерт обещает быть неординарным и преподнесет много сюрпризов и вдохновения всем. Музыканты продемонстрируют гостям своё умение объединять разные стили музыки (рок, поп, хард, альтернатива) сохраняя своё самобытное звучание. Прозвучат как новые работы из второго альбома «Королева», так и некоторые всем известные композиции.

«Кома» - на передаче «План Маршала»
ПЛАН МАРШАЛА
«Кома» - на передаче «План Маршала»
14.10.2004

Интервью за 26.12.2003

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності