Feeling, Experience

Feeling, Experience

Heima


Whatever Happens1. Whatever Happens
Eyes Wide Open2. Eyes Wide Open
Just Survive3. Just Survive
Live, Not Pretend To Be Live4. Live, Not Pretend To Be Live
Blinded By The Night5. Blinded By The Night
When Our Lights Will Slowly Fa6. When Our Lights Will Slowly Fa

Молодість, запал, бунт і альтернатива – новий ЕР вінницького гурту HEIMA благополучно продовжує курс, обраний колективом.

На нас чекають 6 англомовних композицій. У музичному плані все реалізовано на досить високому рівні. Яскравих пісень вистачає, а решта – не навіюють нудьгу (хоча й не відрізняються аж надто оригінальністю). Баланс витриманий, при збереженні темпу і енергетики гітари не «втомлюють» слух, що для альтернативних жанрів похвально. При всьому, щоправда, відчувається, що неабиякий акцент музиканти зробили не лише на саунд, а й на доволі сильний вокал Саші Врубель.

Дебютна пісня «Whatever Happens» виділяється серед інших перш за все записом. Більше всього, що композиція писалася окремо від інших, можливо, навіть на іншій студії. Але це не позбавило її запалу. Трек «Blinded By The Night» витриманий у так званій «американській» стилістиці. Цілком підійшла б ця пісня саундтреком для молодіжного фільму. До речі, на всій платівці відчувається вплив на HEIMA саме американської музичної культури. В деяких композиціях, як от, наприклад, «Just Survive» (яка, до слова, чимось-таки виділяється серед інших) можна вловити взагалі поп-панк, притаманний ранній Avril Lavigne. «Live, Not Pretend To Be Alive» - найповільніша (на фоні інших), але при цьому вона є однією з «найкачовіших» композицій.

Якість запису збірки – на достатньому рівні. Правда, варто визнати, що чим далі, тим альтернативний рок стає все більш типовими і передбачуваним... Але це скоріше світова тенденція, тому докоряти гурту в цьому сенсі було б некоректно. А задля повної справедливості, я ризикну висловити думку: «Feeling, Experience» - це скоріше альтернативний поп-панк.

Прямота і щире вираження своєї творчої позиції завжди викликає повагу. Тим паче – у молодого українського гурту.

«Весь цей час ми не сиділи на місці, а старанно працювали. Кожен з нас вклав багато сил у цей реліз і ми сподіваємося отримати багато фідбеків від вас! Дякуємо тим, хто допомагав нам і тим, хто чекав його разом з нами!» - написали музиканти на своїй сторінці у соціальній мережі.

Митько Сяржук


Виконавець:
Heima
Назва:
Feeling, Experience
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Підсумки 2012-го від Саши Врубель («HEIMA»)
ІНТЕРВ'Ю
Підсумки 2012-го від Саши Врубель («HEIMA»)
02.01.2013

Коротко про рік минулий та плани на майбутній

Рок з молоком #19. Heima
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #19. Heima
19.06.2012

Heima – это молодой, но достаточно интересный коллектив с Винницы. Географическое положение еще более радует, так как приятно, что хорошая, качественная музыка творится во всех уголках Украины! Музыканты группы, а именно – гитарист Дмитрий и очаровательная вокалистка Александра, рассказали о своем творчестве и планах

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Skyscrapers
Skyscrapers
2012
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка