Без зайвих слів

Без зайвих слів

Дикі Серцем


1. Любив, Любитиму
2. Кричи
3. Без зайвих слів
4. Життя у казці
5. Сам один
6. Я не розкажу
7. Відчуваю
8. It doesn't matter
9. Квіти на вікні
10. Леді
11. Не має значення
ВСІ ТРЕКИ

Нарешті гурт «Дикі Серцем», який заснований ще у 2009 році, випустив свій дебютний повноформатний альбом. Самі хлопці пояснюють таку затримку із виходом альбому тим, що остаточний варіант складу утвердився лише у 2011 році. Платівка отримала назву «Без зайвих слів».

На диску нас чекає 11 пісень, які по концепції близькі до головної пісні «Без зайвих слів» – саме вона стала фундаментом альбому.

Варто сказати, що як для дебютника – це дуже хороший альбом! І це той випадок, коли доречно звертати увагу не лише на якусь одну складову (тексти, музику, якість запису), адже всі вони поєднуються гармонійно, створюючи потужну картинку. Так, майже кожна пісня – ніби маленький сценарій хорошого непопсового фільму. Не дарма композиція «Життя у казці» стала саундтреком до класної соціальної короткометражки «Доторкнись і побач».

Взагалі, окрім того, що весь матеріал і так досить хороший, слід сказати, що в альбомі є кілька явних хітів, серед них: власне «Без зайвих слів», «Життя у казці» (якщо переглядати кліп – то враження від пісні подвоюються http://youtu.be/OsFZhPyUTGI !) і «Любив, любитиму» (для мене вона в деякий момент стала взагалі найулюбленішою піснею). Причому, кожна пісня диску може підійти під різний настрій. Я впевнений, якщо ці пісні будуть в ротаціях – їх будуть наспівувати люди у різних куточках країни.

Окрім потужних рок-композицій можна почути і таку-собі блюзову «Леді». Пісня ідеальна для вечірніх посиденьок із чашкою чаю, кави чи (чого кривити душею?!) хорошого віскі.

Не зважаючи на те, що весь альбом не є надто швидким, тематика пісень є ліричною, місцями соціальною, та він не є сумним. Тобто – світлий він, чи що… Чіпляє, одним словом.

Є й англомовна пісня у плей-листі. «It doesn’t matter». Хоч це і англійський варіант композиції «Не має значення», та звучить такий варіант (чи добре це чи погано?) краще! Було б цікаво, якби «Дикі Серцем» записали цей трек із Чедом Крюгером («Nickelback»)…

Що ж, перший «млинець» не «вийшов комом». А чи довго чекати нових релізів – сказали музиканти так: «Перший альбом випустити було дуже важко, так як ще нічого в цьому процесі не знали, але тепер з впевненістю можемо сказати, що на наступний альбом так довго чекати не доведеться». Лишається чекати і готуватися до заряду світлих емоцій і вражень.

Підводячи підсумки, можна сказати про «Диких Серцем» з їх творчістю так: енергетика скажена, музика божевільна, роздуми філософські, загалом, глибоко хлопці «копають».

Митько Сяржук


Виконавець:
Дикі Серцем
Назва:
Без зайвих слів
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Наш формат

ПУБЛІКАЦІЇ
Дикі Серцем: «Перший альбом вийшов для нас «кров’ю і потом»
ІНТЕРВ'Ю
Дикі Серцем: «Перший альбом вийшов для нас «кров’ю і потом»
02.01.2014

Нарешті гурт «Дикі Серцем», який заснований ще у 2009 році, випустив свій дебютний повноформатний альбом. З часу заснування гурт встиг багато де пограти, багато записати аудіо, багато зняти відео, прозвучати у фільмах… Тому вихід альбому – цілком логічний. Бо ж скільки можна відтягувати? Але не одним альбомом живе гурт. Чим ще – про це розказав лідер «Диких Серцем» - Роман Милян

Рок з молоком #42. Дикі Серцем
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #42. Дикі Серцем
26.08.2013

Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. З самого початку це був поп-рок з елементами британського року, інді, панку та блюзу. Пройшло багато часу поки в «Диких Серцем» виробився свій стиль. А сьогодні ця команда відома не лише в західних регіонах. Немалу роль у цьому відіграло те, що їх пісня «Життя у казці» стала саундтреком до фільму… Та про все це (і не тільки це) детальніше – вокаліст гурту Роман Милян

ДОСЬЄ
Життя у казціКЛІП
Життя у казці · 2013
324 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії