Без зайвих слів

Без зайвих слів

Дикі Серцем


1. Любив, Любитиму
2. Кричи
3. Без зайвих слів
4. Життя у казці
5. Сам один
6. Я не розкажу
7. Відчуваю
8. It doesn't matter
9. Квіти на вікні
10. Леді
11. Не має значення
ВСІ ТРЕКИ

Нарешті гурт «Дикі Серцем», який заснований ще у 2009 році, випустив свій дебютний повноформатний альбом. Самі хлопці пояснюють таку затримку із виходом альбому тим, що остаточний варіант складу утвердився лише у 2011 році. Платівка отримала назву «Без зайвих слів».

На диску нас чекає 11 пісень, які по концепції близькі до головної пісні «Без зайвих слів» – саме вона стала фундаментом альбому.

Варто сказати, що як для дебютника – це дуже хороший альбом! І це той випадок, коли доречно звертати увагу не лише на якусь одну складову (тексти, музику, якість запису), адже всі вони поєднуються гармонійно, створюючи потужну картинку. Так, майже кожна пісня – ніби маленький сценарій хорошого непопсового фільму. Не дарма композиція «Життя у казці» стала саундтреком до класної соціальної короткометражки «Доторкнись і побач».

Взагалі, окрім того, що весь матеріал і так досить хороший, слід сказати, що в альбомі є кілька явних хітів, серед них: власне «Без зайвих слів», «Життя у казці» (якщо переглядати кліп – то враження від пісні подвоюються http://youtu.be/OsFZhPyUTGI !) і «Любив, любитиму» (для мене вона в деякий момент стала взагалі найулюбленішою піснею). Причому, кожна пісня диску може підійти під різний настрій. Я впевнений, якщо ці пісні будуть в ротаціях – їх будуть наспівувати люди у різних куточках країни.

Окрім потужних рок-композицій можна почути і таку-собі блюзову «Леді». Пісня ідеальна для вечірніх посиденьок із чашкою чаю, кави чи (чого кривити душею?!) хорошого віскі.

Не зважаючи на те, що весь альбом не є надто швидким, тематика пісень є ліричною, місцями соціальною, та він не є сумним. Тобто – світлий він, чи що… Чіпляє, одним словом.

Є й англомовна пісня у плей-листі. «It doesn’t matter». Хоч це і англійський варіант композиції «Не має значення», та звучить такий варіант (чи добре це чи погано?) краще! Було б цікаво, якби «Дикі Серцем» записали цей трек із Чедом Крюгером («Nickelback»)…

Що ж, перший «млинець» не «вийшов комом». А чи довго чекати нових релізів – сказали музиканти так: «Перший альбом випустити було дуже важко, так як ще нічого в цьому процесі не знали, але тепер з впевненістю можемо сказати, що на наступний альбом так довго чекати не доведеться». Лишається чекати і готуватися до заряду світлих емоцій і вражень.

Підводячи підсумки, можна сказати про «Диких Серцем» з їх творчістю так: енергетика скажена, музика божевільна, роздуми філософські, загалом, глибоко хлопці «копають».

Митько Сяржук


Виконавець:
Дикі Серцем
Назва:
Без зайвих слів
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Наш формат

ПУБЛІКАЦІЇ
Дикі Серцем: «Перший альбом вийшов для нас «кров’ю і потом»
ІНТЕРВ'Ю
Дикі Серцем: «Перший альбом вийшов для нас «кров’ю і потом»
02.01.2014

Нарешті гурт «Дикі Серцем», який заснований ще у 2009 році, випустив свій дебютний повноформатний альбом. З часу заснування гурт встиг багато де пограти, багато записати аудіо, багато зняти відео, прозвучати у фільмах… Тому вихід альбому – цілком логічний. Бо ж скільки можна відтягувати? Але не одним альбомом живе гурт. Чим ще – про це розказав лідер «Диких Серцем» - Роман Милян

Рок з молоком #42. Дикі Серцем
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #42. Дикі Серцем
26.08.2013

Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. З самого початку це був поп-рок з елементами британського року, інді, панку та блюзу. Пройшло багато часу поки в «Диких Серцем» виробився свій стиль. А сьогодні ця команда відома не лише в західних регіонах. Немалу роль у цьому відіграло те, що їх пісня «Життя у казці» стала саундтреком до фільму… Та про все це (і не тільки це) детальніше – вокаліст гурту Роман Милян

ДОСЬЄ
Життя у казціКЛІП
Життя у казці · 2013
324 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!