РЕДАГУВАТИ
Дикі Серцем

Дикі Серцем

легка
Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. Гурт був створений з ініціативи гітариста Олега Лацика та барабанщика Василя Довганика. Перший склад гурту сформувався з приходом вокаліста Романа Козака та бас-гітариста Дениса Чуйко.

Стиль музики був сформований не відразу. З самого початку це був поп-рок з елементами британського року, інді, панку та блюзу. Пройшло багато часу поки в «Дикі Серцем» виробився свій стиль.

Після першого року спільної співпраці та декількох успішних концертів, перед гуртом стає випробування - в гурті залишаються лише засновники - Олег і Василь. Пів року гурт був у «застої». Після тривалих пошуків вокаліста і бас-гітариста, влітку 2010 року до гурту приєднюється бас-гітарист Любомир Ковч. Гурт починає працювати над музикою але доволі повільно через відсутність вокаліста. Тривають пошуки, проби... і майже через рік в 2011 році в гурт дуже швидко вливається четвертий учасник, вокаліст - Роман Милян. З того дня єдиною зміною в гурті був прихід нового басиста Сергія Ляшука у 2012 році.

З приходом Романа, для гурту настає новий етап, друге дихання і гурт починає стрімко розвиватися. Роман стає не тільки вокалістом, а і менеджером гурту.

Наступним кроком стає студія звукозапису і запис першого сингла «Розправляємо крила», який значно «розв’язав руки» і дав можливість слухачам зрозуміти, що гурт повертається з новими силами. Після запису декількох пісень гуртом зацікавлюється продюсер, з яким гурт працює майже рік. Під час співпраці гурт випускає успішний спільний сингл «Йде різдво», який згодом, після завершення співпраці, переходить до іншого гурту згідно з авторськими правами продюсера.

Надалі гурт знову починає розвиватися самотужки, та завдяки навикам та лідерским здібностям Романа, стає на передову і починає завойовувати українських слухачів. Гурт знімає відео роботу на пісню «Вона твоя» та веде активну концертну діяльність. На рахунку в гурті вже є такі фестивалі, як «Руйнація», «Підкамінь», «Захід», «Октоберфест», «Дні добросусідства», виступ на головній сцені до Євро 2012 у Львові, головні сцени до дня міст та багато інших.

Мета

На момент створення гурту була дуже проста та зараз вона набула глобального характеру, так як базується вона на очевидних речах: людяність, любов, дружба, життя, відносини. Основні проблеми, які можна розкрити в текстах, це прохання до людей вірити у свої сили, допомагати ближнім, цінувати кохану людину, усміхатись кожному дню, вчитись на старих помилках і головне – бути самим собою.

Склад:
Роман Милян - вокал, слова, гітара (2011 – до сьогодні)
Олег Лацик - гітара, музика, слова (2009 - до сьогодні)
Сергій Ляшук - бас-гітара (2012 - до сьогодні)
Василь Довганик - барабани (2009 - до сьогодні)
Колишні учасники:
Любомир Ковч - бас-гітара (2010 - 2012)
Максим Чередниченко - бас-гітара (2011)
Роман Козак - вокал (2009 - 2010)
Денис Чуйко - бас-гітара (2009 - 2010)


ПУБЛІКАЦІЇ
Дикі Серцем: «Перший альбом вийшов для нас «кров’ю і потом»
ІНТЕРВ'Ю
Дикі Серцем: «Перший альбом вийшов для нас «кров’ю і потом»
02.01.2014

Нарешті гурт «Дикі Серцем», який заснований ще у 2009 році, випустив свій дебютний повноформатний альбом. З часу заснування гурт встиг багато де пограти, багато записати аудіо, багато зняти відео, прозвучати у фільмах… Тому вихід альбому – цілком логічний. Бо ж скільки можна відтягувати? Але не одним альбомом живе гурт. Чим ще – про це розказав лідер «Диких Серцем» - Роман Милян

Рок з молоком #42. Дикі Серцем
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #42. Дикі Серцем
26.08.2013

Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. З самого початку це був поп-рок з елементами британського року, інді, панку та блюзу. Пройшло багато часу поки в «Диких Серцем» виробився свій стиль. А сьогодні ця команда відома не лише в західних регіонах. Немалу роль у цьому відіграло те, що їх пісня «Життя у казці» стала саундтреком до фільму… Та про все це (і не тільки це) детальніше – вокаліст гурту Роман Милян

ДИСКОГРАФІЯ
Без зайвих слів
Без зайвих слів
2013
альбом
слухати · рецензія
Життя у казціКЛІП
Життя у казці · 2013
324 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів