Спогад

Спогад

Delia


Lumen (Sub ala angeli)1. Lumen (Sub ala angeli)
Я буду чекати завжди2. Я буду чекати завжди
Забутий край3. Забутий край
Відрада4. Відрада
Новий час5. Новий час
Мертве місто6. Мертве місто
Знайди мене7. Знайди мене
Привид8. Привид
Втомилась9. Втомилась
Осіння мелодія10. Осіння мелодія
Межа11. Межа
Твоє ім’я12. Твоє ім’я
Спогад13. Спогад
Ілюзія (Bonus Track)14. Ілюзія (Bonus Track)
Melodia otonala (Bonus Track)15. Melodia otonala (Bonus Track)
ВСІ ТРЕКИ

Набираюча оберти нова потенційна зірка вітчизняного симфо-металу Delia презентувала першу платівку.Пропоную вашій увазі дебютний альбом гурту Delia – «Спогад», випущений музикантами сумісно с лейблом ЯОК music.

Вперше беручи в руки коробочку з диском, неможливо не замилуватися її оформленням. Буклет та обкладинка диску чудово гармонують з музичним наповненням релізу, якість оформлення та поліграфії на вищому рівні. Диск сам проситься у руки. Буклет містить тексти всіх пісень альбому – приємне доповнення. Та перейдемо до музики.

Власне музика гурту відразу запам’ятовується відмінним хоровим супроводженням. Використання живого хору на концертах відразу стало візитною карткою гурту; його поява на альбомі цілком закономірна. Відмінно продуманий композиційно, візерунок хору додає пісням епічності саундтреку до Властелину Кілець, суттєво посилюючи гармонійну складову музики.

У структурі композицій делійців відразу помічається самобутність у гармоніях. Гурт не вдається до сліпого копіювання вже давно зарекомендованих послідовностей, шукаючи свої власні ноти. Це не значить, що музика гурту повністю вільна від кліше жанру та впливів з боку інших виконавців, таких як Within Temptation, Lacuna Coil і Nightwish, але тільки на рівні впливів.

Варто відмітити, що чимало пісень колективу мають закручену структуру, наповнену складними ритмами, змінами розмірів та гармоній, мінорно-готичними переходами та синкопами. Можливо, не всім непідготованим слухачам вдасться відразу оцінити в повному обсязі естетику такої музики. Її необхідно прослуховувати неодноразово, раз за разом отримуючи все більш чітке розуміння виру похмуро-натхненних мелодій.

Високої оцінки заслуговує вокал. Самобутня манера співу Насті, її впізнаваність та харизматичність говорять самі за себе. Без цього потужного голосу гурт мав би абсолютне інше обличчя, настільки сильно він впливає на загальну музичну картину.

Альбом вийшов цільним, пісні перетікають одна в одну, розкриваючи та продовжуючи основну тему альбому – спогади. А які спогади, і про що вони… цього я вам не скажу. Прослухайте самі!

Звичайно, перший альбом ніколи не дає повну характеристику майбутньому потенціалу гурту. Старт у Делії багатообіцяючий. Раджу усім до прослуховування. Не пожалкуєте.

Сашко Гончаров
(c) rock.kiev.ua


Виконавець:
Delia
Назва:
Спогад
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
ЯОК music

ПУБЛІКАЦІЇ
Анастасия Сверкунова: «Припять - мой родной город»
НОВИНИ
Анастасия Сверкунова: «Припять - мой родной город»
26.04.2012

На этот раз я решил пообщаться с вокалисткой киевской группы DELIA Анастасией Сверкуновой. Но тема разговора будет совсем не музыкальной, и обусловлена 26-ой годовщиной аварии на Чернобыльской атомной электростанции. Недавно я узнал, что Настя родилась в Припяти и решил, что нам будет о чем поговорить. И предчувствие меня не обмануло, но обо всем по порядку

DELIA: презентація альбому «Спогад»
ФОТО
DELIA: презентація альбому «Спогад»
09.02.2010

Відомий широким масам за каверфестами в клубі Бінго, гурт Делія презентував свій перший альбом «Спогад», підтримавши його вихід великим сольним концертом. На нього і завітала розвід-диверсійна група нашого порталу.

Delia - новый альбом, клип, тур
НОВИНИ
Delia - новый альбом, клип, тур
28.01.2010

5-го февраля, в 19:00, в клубе «Бинго» состоится презентация дебютного альбома «Спогад» группы DELIA! Новости из штаба группы.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Recollection
Recollection
2013
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою