Спогад

Спогад

Delia


1. Lumen (Sub ala angeli)
2. Я буду чекати завжди
3. Забутий край
4. Відрада
5. Новий час
6. Мертве місто
7. Знайди мене
8. Привид
9. Втомилась
10. Осіння мелодія
11. Межа
12. Твоє ім’я
13. Спогад
14. Ілюзія (Bonus Track)
15. Melodia otonala (Bonus Track)
ВСІ ТРЕКИ

Набираюча оберти нова потенційна зірка вітчизняного симфо-металу Delia презентувала першу платівку.Пропоную вашій увазі дебютний альбом гурту Delia – «Спогад», випущений музикантами сумісно с лейблом ЯОК music.

Вперше беручи в руки коробочку з диском, неможливо не замилуватися її оформленням. Буклет та обкладинка диску чудово гармонують з музичним наповненням релізу, якість оформлення та поліграфії на вищому рівні. Диск сам проситься у руки. Буклет містить тексти всіх пісень альбому – приємне доповнення. Та перейдемо до музики.

Власне музика гурту відразу запам’ятовується відмінним хоровим супроводженням. Використання живого хору на концертах відразу стало візитною карткою гурту; його поява на альбомі цілком закономірна. Відмінно продуманий композиційно, візерунок хору додає пісням епічності саундтреку до Властелину Кілець, суттєво посилюючи гармонійну складову музики.

У структурі композицій делійців відразу помічається самобутність у гармоніях. Гурт не вдається до сліпого копіювання вже давно зарекомендованих послідовностей, шукаючи свої власні ноти. Це не значить, що музика гурту повністю вільна від кліше жанру та впливів з боку інших виконавців, таких як Within Temptation, Lacuna Coil і Nightwish, але тільки на рівні впливів.

Варто відмітити, що чимало пісень колективу мають закручену структуру, наповнену складними ритмами, змінами розмірів та гармоній, мінорно-готичними переходами та синкопами. Можливо, не всім непідготованим слухачам вдасться відразу оцінити в повному обсязі естетику такої музики. Її необхідно прослуховувати неодноразово, раз за разом отримуючи все більш чітке розуміння виру похмуро-натхненних мелодій.

Високої оцінки заслуговує вокал. Самобутня манера співу Насті, її впізнаваність та харизматичність говорять самі за себе. Без цього потужного голосу гурт мав би абсолютне інше обличчя, настільки сильно він впливає на загальну музичну картину.

Альбом вийшов цільним, пісні перетікають одна в одну, розкриваючи та продовжуючи основну тему альбому – спогади. А які спогади, і про що вони… цього я вам не скажу. Прослухайте самі!

Звичайно, перший альбом ніколи не дає повну характеристику майбутньому потенціалу гурту. Старт у Делії багатообіцяючий. Раджу усім до прослуховування. Не пожалкуєте.

Сашко Гончаров
(c) rock.kiev.ua


Виконавець:
Delia
Назва:
Спогад
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
ЯОК music

ПУБЛІКАЦІЇ
Анастасия Сверкунова: «Припять - мой родной город»
НОВИНИ
Анастасия Сверкунова: «Припять - мой родной город»
26.04.2012

На этот раз я решил пообщаться с вокалисткой киевской группы DELIA Анастасией Сверкуновой. Но тема разговора будет совсем не музыкальной, и обусловлена 26-ой годовщиной аварии на Чернобыльской атомной электростанции. Недавно я узнал, что Настя родилась в Припяти и решил, что нам будет о чем поговорить. И предчувствие меня не обмануло, но обо всем по порядку

DELIA: презентація альбому «Спогад»
ФОТО
DELIA: презентація альбому «Спогад»
09.02.2010

Відомий широким масам за каверфестами в клубі Бінго, гурт Делія презентував свій перший альбом «Спогад», підтримавши його вихід великим сольним концертом. На нього і завітала розвід-диверсійна група нашого порталу.

Delia - новый альбом, клип, тур
НОВИНИ
Delia - новый альбом, клип, тур
28.01.2010

5-го февраля, в 19:00, в клубе «Бинго» состоится презентация дебютного альбома «Спогад» группы DELIA! Новости из штаба группы.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Recollection
Recollection
2013
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії