Recollection

Recollection

Delia


1. Lumen (Sub Ala Angeli)
2. I'll Always Be Waiting for You
3. Forgotten Land
4. Delight
5. New Time
6. Dead City
7. Find Me
8. The Ghost
9. Got Tired
10. Melody of Fall
11. Border
12. Your Name
13. Recollection
14. Illusion (Bonus Track)
15. Melodia Otonala (Bonus Track)
ВСІ ТРЕКИ

У 2010 році київський гурт Delia випустив альбом «Спогад», що стало в той час дійсно проривом в українській важкій музиці. В цьому ж році вітчизняні гуру symphonic metal’у, «українські Within Temptation» зробили ще один крок до європейського визнання – записали англомовну версію альбому. Звичайно, і без англійських текстів гурт мав своїх прихильників у різних країнах світу. Та все ж, подібний крок – це важливий, потрібний етап у творчому житті музикантів. І нехай кажуть, що тексти (точніше, мова) не відіграють значної ролі, якщо музична складова дійсно якісна, та, згодьтеся: сильні тексти в поєднанні з потужною музикою – це справжній вибух!

Прикро, що гурт не так часто радує нас своїми новими творіннями. Адже останній реліз був ще 2011-го року – максі-сінгл «Вогонь». Можливо, «Recollection» надасть наснаги учасникам колективу та надихне на не лише створення (бо, впевнений, що матеріалу у Delia вже не на один альбом), а й на запис доробку. За розповсюдження ж останнього диску на території Європи взявся британський лейбл Ravenheart, який, до речі, спеціалізується на метал-гуртах з жіночим вокалом. Тож, зрозуміло, що абикого просувати не стануть.

В «Recollection» 15 пісень (якщо включати 2 бонус-треки, останній з яких – іспанська версія пісні «Мелодія осені»), що звучать трохи більше години. Зазвичай, в альбомі такого хронометражу має бути кілька пісень, які можна було б розглядати як «наповнювачі», тобто – прохідні. Але тільки не в даному випадку! Кожна пісня на диску виділяється, що робить цей альбом, таким, що буде тримати слухача у емоційному напруженні (піднесенні?) з самого початку і до кінця. До речі, в «напруженні» - в хорошому сенсі слова.

Дійсно, гурт провів хорошу і плідну роботу: серед такої кількості треків – жодного слабкого! Навіть англомовна версія пісні «Мертве місто» про Прип’ять, де Анастасія – вокаліста гурту – народилася незадовго до чорнобильської трагедії, передає всі ті емоції, які ще досі переживають багато українців.

На «Recollection» Delia знову показали себе як неординарну і дуже талановиту групу, що здатна не лише записувати відмінний свіжий матеріал, а й змушує звучати старі речі по-новому. Тепер будемо чекати новий студійний альбом Delia – враховуючи всі творчі успіхи, які група демонструє останнім часом, від нього можна очікувати багато чого. Та яким би він не був за стилістикою, якою б не був написаний мовою, я впевнений, що нові роботи гурту не залишать байдужими шанувальників важкої музики!

Єдине, в чому б хотілося дорікнути – в не надто інтенсивній рекламній кампанії диску. Хотілося б більше почути від самих музикантів про враження від співпраці з закордонним лейблом, про те, де можна придбати альбом, про те, як взагалі їм співалося англійською…

Дмитрий В.


Виконавець:
Delia
Назва:
Recollection
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
Ravenheart

ПУБЛІКАЦІЇ
Анастасия Сверкунова: «Припять - мой родной город»
НОВИНИ
Анастасия Сверкунова: «Припять - мой родной город»
26.04.2012

На этот раз я решил пообщаться с вокалисткой киевской группы DELIA Анастасией Сверкуновой. Но тема разговора будет совсем не музыкальной, и обусловлена 26-ой годовщиной аварии на Чернобыльской атомной электростанции. Недавно я узнал, что Настя родилась в Припяти и решил, что нам будет о чем поговорить. И предчувствие меня не обмануло, но обо всем по порядку

DELIA: презентація альбому «Спогад»
ФОТО
DELIA: презентація альбому «Спогад»
09.02.2010

Відомий широким масам за каверфестами в клубі Бінго, гурт Делія презентував свій перший альбом «Спогад», підтримавши його вихід великим сольним концертом. На нього і завітала розвід-диверсійна група нашого порталу.

Delia - новый альбом, клип, тур
НОВИНИ
Delia - новый альбом, клип, тур
28.01.2010

5-го февраля, в 19:00, в клубе «Бинго» состоится презентация дебютного альбома «Спогад» группы DELIA! Новости из штаба группы.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Спогад
Спогад
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!