Empire

Empire

Conquest


In The Darkness (Intro)1. In The Darkness (Intro)
It Begins From Your Heart2. It Begins From Your Heart
Far Beyond3. Far Beyond
Prisoner Of The Universe4. Prisoner Of The Universe
We Have Returned5. We Have Returned
When The Skies Fall6. When The Skies Fall
We Are The Ones7. We Are The Ones
It Begins From Your Heart8. It Begins From Your Heart
The Never-Ending Quest Will En9. The Never-Ending Quest Will En
Empire10. Empire
ВСІ ТРЕКИ

Цей гурт не потребує зайвих слів для презентації. Достатньо згадати, що першопрохідці українського павер-металу існують більш ніж тринадцять років, маючи за плечима десятки концертів як вдома, так і за кордоном, два студійні альбоми і десятки тисяч фанатів з різних країн. Із задоволенням представляю вам новий альбом Conquest - Empire!

…З динаміків лунає інтро. Атмосферний інструментал манить за собою чарівними звуками ніжної мелодії неземної краси. Поєднання клавіш, звуків природи та «космічних сигналів» зливаються у дивовижну картину природи, над якою розкинувся Всесвіт. Такі вступні мелодії гарантовано забезпечують альбому щонайменше одне повне прослуховування. Очікується щось неймовірне!

Далі - традиційний для Конквесту народний мотив. Перша пісня It Begins from Your Heart є продовжувачем музичних традицій гурту – швидкісні темпи, драйвова гітара, продумані бек-лінії клавішних, потужний вокал лідера гурту Ніколаса W.Angel’a, мелодійні соло – все це зливається у єдиному вирі шаленої енергії від київських «завойовників».

Варто відмітити, що композиції Conquest’у з кожним новим альбомом набувають все більшої фірмовості в аранжуваннях. За якістю кінцевого продукту гурт впритул наближається до метрів сучасного павер-металу, на кшталт Sonata Arctica та Edguy, зберігаючи власне автентичне звучання.

Альбом вийшов дуже різноплановим. Класична мелодійність жанру перегукується з важкістю гітар і карколомними флажолетами в We Have Returned, грувовими елементами у We are the ones, експериментами з розміром у Faith Within та космічною епічністю Empire. Балада When the Skies Fall запам’ятовується витонченими клавішними. А от приспів It Begins from Your Heart дуже нагадує Nightwish – Stargazers. Ну що ж… буває.

В технічному плані платівка заслуговує твердої п’ятірки. Якість звучання інструментів не поступається будь-яким західним аналогам, незважаючи на те, що майже вся робота над альбомом відбувалося в домашній студії W'Angela. Гітарні соло захоплюють мелодійністю і доречністю в контексті конкретного твору. Трохи нюансів у вокалі, а саме у вимові деяких слів. Все ж українці (нагадаю, що творчість гурту англомовна). Помітно вплинув на результат і той факт, що гурт вперше записав альбом без семпльованої ударної секції: всі партії чесно відіграв штатний драммер Erland. Результат, як то кажуть, «на ліцо». Потужно і драйвово.

Підсумовуючи вище сказане, можна з впевненістю стверджувати, що ми маємо справу з чудовим зразком сучасного павер-металу без жодної провальної чи недостатньо цікавої пісні. Композиції We Are Returned, When the Skies Fall, We are the ones мають всі шанси стати найбажанішими хітами на концертах «завойовників». Чекатимемо на живі шоу!

П.Д. (приватна думка)
Відверто кажучи, коли я тільки-тільки скачав платівку і прослухав її уривки, була думка: а, блін, черговий фуфел-метал, зідраний з Хеловіну та Сонати. Але. Прослухавши альбом від початку до кінця, я в першу чергу поставив його ще раз. А потім ще раз. І ще раз. Альбом чудовий. Спробуйте його, і ви не пошкодуєте. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВСІМ!

Сашко Гончаров
(с) rock.kiev.ua


Виконавець:
Conquest
Назва:
Empire
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2009
Видавець:
Metalism Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Украинские конкистадоры завоевывают новые территории музыкального рынка
НОВИНИ
Украинские конкистадоры завоевывают новые территории музыкального рынка
03.01.2012

25 декабря на московском лейбле Metalism Records вышел 4-й студийный альбом лидеров украинского паэур-метала – группы W. Angel’s Conquest

Conquest - представляет  сингл «Be My Light»
НОВИНИ
Conquest - представляет сингл «Be My Light»
11.02.2010

Група Conquest с гордостью представляет широкой общественности свое новое творение – сингл «Be My Light». Этот релиз состоит из трех композиций, которые впоследствии будут иметь место на следующем полноформатном альбоме группы.

Conquest - доступ к «Империи» открыт
НОВИНИ
Conquest - доступ к «Империи» открыт
26.10.2009

Российский независимый лейбл Metalism Records представляет новую работу лидеров украинского спид-пауэр-метала - киевской группы Conquest. Альбом, получивший название «Empire», является экспериментом на стыке фирменного славянского мелодизма Conquest и элементов электронной музыки.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
IV
IV
2011
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі