Empire

Empire

Conquest


1. In The Darkness (Intro)
2. It Begins From Your Heart
3. Far Beyond
4. Prisoner Of The Universe
5. We Have Returned
6. When The Skies Fall
7. We Are The Ones
8. It Begins From Your Heart
9. The Never-Ending Quest Will En
10. Empire
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Цей гурт не потребує зайвих слів для презентації. Достатньо згадати, що першопрохідці українського павер-металу існують більш ніж тринадцять років, маючи за плечима десятки концертів як вдома, так і за кордоном, два студійні альбоми і десятки тисяч фанатів з різних країн. Із задоволенням представляю вам новий альбом Conquest - Empire!

…З динаміків лунає інтро. Атмосферний інструментал манить за собою чарівними звуками ніжної мелодії неземної краси. Поєднання клавіш, звуків природи та «космічних сигналів» зливаються у дивовижну картину природи, над якою розкинувся Всесвіт. Такі вступні мелодії гарантовано забезпечують альбому щонайменше одне повне прослуховування. Очікується щось неймовірне!

Далі - традиційний для Конквесту народний мотив. Перша пісня It Begins from Your Heart є продовжувачем музичних традицій гурту – швидкісні темпи, драйвова гітара, продумані бек-лінії клавішних, потужний вокал лідера гурту Ніколаса W.Angel’a, мелодійні соло – все це зливається у єдиному вирі шаленої енергії від київських «завойовників».

Варто відмітити, що композиції Conquest’у з кожним новим альбомом набувають все більшої фірмовості в аранжуваннях. За якістю кінцевого продукту гурт впритул наближається до метрів сучасного павер-металу, на кшталт Sonata Arctica та Edguy, зберігаючи власне автентичне звучання.

Альбом вийшов дуже різноплановим. Класична мелодійність жанру перегукується з важкістю гітар і карколомними флажолетами в We Have Returned, грувовими елементами у We are the ones, експериментами з розміром у Faith Within та космічною епічністю Empire. Балада When the Skies Fall запам’ятовується витонченими клавішними. А от приспів It Begins from Your Heart дуже нагадує Nightwish – Stargazers. Ну що ж… буває.

В технічному плані платівка заслуговує твердої п’ятірки. Якість звучання інструментів не поступається будь-яким західним аналогам, незважаючи на те, що майже вся робота над альбомом відбувалося в домашній студії W'Angela. Гітарні соло захоплюють мелодійністю і доречністю в контексті конкретного твору. Трохи нюансів у вокалі, а саме у вимові деяких слів. Все ж українці (нагадаю, що творчість гурту англомовна). Помітно вплинув на результат і той факт, що гурт вперше записав альбом без семпльованої ударної секції: всі партії чесно відіграв штатний драммер Erland. Результат, як то кажуть, «на ліцо». Потужно і драйвово.

Підсумовуючи вище сказане, можна з впевненістю стверджувати, що ми маємо справу з чудовим зразком сучасного павер-металу без жодної провальної чи недостатньо цікавої пісні. Композиції We Are Returned, When the Skies Fall, We are the ones мають всі шанси стати найбажанішими хітами на концертах «завойовників». Чекатимемо на живі шоу!

П.Д. (приватна думка)
Відверто кажучи, коли я тільки-тільки скачав платівку і прослухав її уривки, була думка: а, блін, черговий фуфел-метал, зідраний з Хеловіну та Сонати. Але. Прослухавши альбом від початку до кінця, я в першу чергу поставив його ще раз. А потім ще раз. І ще раз. Альбом чудовий. Спробуйте його, і ви не пошкодуєте. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВСІМ!

Сашко Гончаров
(с) rock.kiev.ua


Исполнитель:
Conquest
Название:
Empire
Категория:
Альбомы
Год издания:
2009
Издатель:
Metalism Records

ПУБЛИКАЦИИ
Украинские конкистадоры завоевывают новые территории музыкального рынка
НОВОСТИ
Украинские конкистадоры завоевывают новые территории музыкального рынка
03.01.2012

25 декабря на московском лейбле Metalism Records вышел 4-й студийный альбом лидеров украинского паэур-метала – группы W. Angel’s Conquest

Conquest - представляет  сингл «Be My Light»
НОВОСТИ
Conquest - представляет сингл «Be My Light»
11.02.2010

Група Conquest с гордостью представляет широкой общественности свое новое творение – сингл «Be My Light». Этот релиз состоит из трех композиций, которые впоследствии будут иметь место на следующем полноформатном альбоме группы.

Conquest - доступ к «Империи» открыт
НОВОСТИ
Conquest - доступ к «Империи» открыт
26.10.2009

Российский независимый лейбл Metalism Records представляет новую работу лидеров украинского спид-пауэр-метала - киевской группы Conquest. Альбом, получивший название «Empire», является экспериментом на стыке фирменного славянского мелодизма Conquest и элементов электронной музыки.

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
IV
IV
2011
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России