Uke Line
Слухати/придбати:
iTunes Youtube Music Spotify

Uke Line

Cardinal Birds


1. Uke Line

З 24-го лютого ми не можемо стояти осторонь і дивитися на те, що росія робить з нашою країною. Вони розв’язали війну на Донбасі 8 років тому, а зараз намагаються захопити владу військовими переворотом і хочуть змусити нас стати на коліна. Але цього ніколи не станеться! За час війни українці показали всьому світу, хто є хто, а головне, ми показали, що ми – один народ!

На даний момент наша зброя – гітари і ми пишаємося своєю країною і народом та робимо все, що в наших силах! Пару місяців тому ми взяли їх у руки і написали пісню, в перервах між звуками сирен і ракетними обстрілами. Частину вокалу ми записували на iPhone, гітари записували вдома, а барабани записували в гаражі у приятеля.

Цю пісню ми присвячуємо всім захисникам нашої землі і всім, хто постраждав від диктатора путіна та його маріонеток.

«Uke Line» — це назва однієї з найпотужніших ліній НХЛ, до якої входили троє українців («Uke Line» це назва атакувальної лінії команди Boston Bruins, яка утворилася у 1957 році і до якої увійшли Джонні Буцик, Бронко Горват і Вік Стасюк, три нападники українська походження). Після цього Українців у США і в Канаді почали часто називати «Uke». Dee створив метафору і порівняв цих хокеїстів і український народ, який зараз бореться за незалежність. Цікаво, що двоє музик, які прийняли участь у записі пісні справжні «Юкі», а саме Стів Сидельник і Горді Джонсон – вийшло дуже символічно!

Cardinal Birds про гостьових музикантів та цікаві факти про пісню

Gordie Johnson
Відомий канадський музикант, котрий має українське коріння, і нам пощастило познайомитися з ним завдяки проекту Дмитра.

DEE LAV: «Спочатку, ми вирішили самостійно записати пісню на підтримку українського народу і почали накопичувати перші демо. Одного разу Горді написав мені листа, в якому запитав, як у мене справи і як Україна переживає цю війну і я розповів йому про нову пісню. Він сказав, що допоможе нам зі зведенням, якщо буде потрібно, оскільки у нього є студія в Остіні і він сам доволі відомий інженер. Ми домовилися! І коли ми вирішили записати вокал, у нас виникла ідея запросити Горді заспівати з нами, ми подумали, що це було б дуже гармонійно, адже його мама і бабуся були з України. Ми попросили його заспівати куплет, і він погодився! Він також зробив мікс пісні та записав кілька гітар!»

Stebel: «Коли Dee сказав, що Горді погодився стати учасником цього проекту, ми були в шоці. Такого рівня артист буде записувати разом з нами пісню. І з перших вартіантів, які Горді нам прислав, ми зрозуміли наскільки нам пощастило! Це велика людина з добрим серцем та відмінним музичним смаком!»

Steve Sidelnyk 
(барабанщик: Madonna, Primal Scream, Moby, Seal etc.)
Стів — британський барабанщик українського походження.

DEE LAV: «Така ж історія, як і з Горді, я з ним знайомився завдяки своєму проекту. Він не записував барабани для нас, але він допоміг нам вибрати деякі звуки та надіслав нам семпли ударних для змішування з барабанами Макса (оскільки Макс записував свої барабани в імпровізованій студії в гаражі, і якість запису була трохи низькою, але завдяки звукам Стіва ми змогли зробити їх кращими).»
 
Ben Scrivener 
DEE LAV: «Бен — мій друг музикант з Лондона і учасник фолк-тріо The Thumping Tommys. Я познайомився з ним на його концерті в Києві минулого року і з першого дня війни він завжди зі мною на зв’язку! Я сказав йому, що ми пишемо пісню, і він сказав, що може допомогти! У мене не було можливості записати бас, і я попросив його записати бас-гітару! І він це зробив!»

Howie Weinberg
DEE LAV: «Горді якимось чином переконав Хоуї Вайнберга зробити майстер-трек цієї пісні і абсолютно безкоштовно!
Звичайно, ми були шоковані, коли він нам про це розповів! Хоуї зробив майстер-треки для Metallica та Nirvana та для купи інших класних груп, на музиці яких ми виросли! Під час запису останніх партій, я отримав електронного листа від Горді і він сказав, що Хоуї зробить це за нас! Він просто поклав нас у нок-аут цим повідомленням!»


Nik Standon
Stebel: «Нік, один з тих друзів, яких цінують всі! Добра людина, яка завжди прийде на допомогу! Так він і зробив з записом цієї пісні, прихистивши нас у своїй ванній кімнаті! Саме під час повітряних тривог ми записали свої вокальні партії!»

DEE LAV: «В цю пісню ми вклали усю душу і усі наші переживання! Коли я був у студії і намагався записати вокал в моїй голові майоріли картинки з Бучі, Маріуполя, Херсону...Було дуже важко зібратися з думками та віддатися процесу, але ми все ж таки це зробили! Я до сих пір у шоці, що нам пощастило записати музику з такими відомоми музиками, шкода, що за таких обставин...але все ж таки, я зрозумів, що «Юкі» не здолати! Горді Джонсон та Стів Сидельник - мають українське коріння, Бен мій хороший друг з Лондону, а Хоуї Вайнберг - один з найкрутіших інженерів у світі! Ми разом зробили цей трек і разом віримо в перемогу України! Ми щиро вдячні усім, хто допоміг нам та нашій країні у цей важкий час! Ми переможемо! СЛАВА УКРАЇНІ»

STEBEL: «Для мене сингл Uke Line, це символ незламності нашого народу, не дивлячись на ракетні обстріли та повітряні тривоги ми вирішили записати цю пісню, щоб привернути уваги всього світу до цієї війни! Особисто для мене наші Uke Line, це наші воїни, яки боронять нас від загарбників!»

CECH: «Ніколи не міг подумати, що Cardinal Birds запишуть пісню на великій відстані один від одного, але це сталося! І саме цікаве, що навіть на відстані ми працювали як один механізм! Все починалося з того, що ми просто хотіли записати трек на хвилинку, а вийшла повноцінна пісня, в якій присутні ще й  відомі музикантами!

Хочу сказати велике дякую всім нашим захисникам та музикантам, які з нами співпрацювали! Ви справжні професіонали і добрі люди і всі українці цінують все те, що ви робите для нашої перемоги!»


Виконавець:
Cardinal Birds
Назва:
Uke Line
Категорія:
Сингли
Рік видання:
2022
Видавець:
NU Revolution

ПУБЛІКАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Trust
Trust
2020
сингл
Children of the 1990's
Children of the 1990's
2018
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів