Справжнє

Справжнє

Anebo


1. Полетіли
2. Новини
3. Рішення
4. Не Один
5. Справжнє
6. Восени
7. Голос за Почуття
8. Untold
ВСІ ТРЕКИ

«Справжнє» – це дебютний альбом молодого українського гурту Anebo, що побачив світ навесні цього року. Тривалість альбому усього 29 хвилин, так що втомитися від нього не встигаєш (та й не треба втомлюватися від хорошої музики!) «Справжнє» - це суміш інді-року та альтернативи.

До альбому «Справжнє» увійшли 7 композицій і 1 бонус-трек. Кожна пісня неcе в собі приховане послання – пораду, як змінити своє життя, прийняти правильне рішення, почути своє серце. Треки, що увійшли до платівки, саме про пошук балансу між людиною і природою, вчать бути відвертими і цінувати справжні цінності і почуття.

Відкриває платівку пісня «Полетіли». Як на мене, це одна з найкращих композицій на альбомі. Це той продукт, який не соромно показати закордоном. Якби текст був, наприклад, англійською, то можна було б подумати, що перед нами свіжий британський колектив. З такими піснями (це стосується переважно всієї платівки), гурту потрібно виступати на стадіонах, розігріваючи «Kaiser Chiefs» чи інших визнаних світових корифеїв альтернативної музики. А в перспективі і самим збирати великі концертні площадки.

Композиції дійсно прикольні – заводні, важкі і ліричні одночасно. Якщо говорити про динамічні мелодії, то їх теж вистачає, зокрема, та ж «Полетіли», чи «Рішення». Та й взагалі, жива і сповнена енергії та емоцій музика – «фішка» всієї платівки.

Трек «Новини» - один з найроковіших. Змушує крутити хаєром, підстрибувати, особливо, якщо мова йде про концерт. Тобто, на диску вистачає як і спокійних пісень, так і дійсно рок-н-рольних. Закінчується альбом англомовною «Untold».

Якщо виникнуть ще питання про якість матеріалу, то основним козирем можу навести аргумент: пісні «Справжнє», «Рішення» і «Не один» можна почути на радіостанціях України, Білорусі, а також… у Штатах. Сумніваюся, що ФМ-станції брали б до ротації все підряд.

В цілому альбом досить хороший – принаймні, для цієї групи. Можливо, це тому, що нема ще з чим порівнювати. То у такому разі – взагалі, як для дебютника, альбом чудовий! Для української сцени, дійсно, це свіжий подих. Здається, що рецепт успіху для гурту виглядає подібним чином: трохи змішати, трохи додати, трохи свого. Видно, що музиканти постійно експериментують з музикою, грають словами, завжди у пошуку.

На обкладинці зображено дерево, що символізує початок чогось нового, що з часом має рости, розвиватися, могутнішати і, звичайно, давати плоди!


Виконавець:
Anebo
Назва:
Справжнє
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Anebo: «Ми всі різні, а музика робить нас одним цілим»
ІНТЕРВ'Ю
Anebo: «Ми всі різні, а музика робить нас одним цілим»
05.08.2013

Вони відіграли на багатьох фестивалях… Вони написали кілька саундтреків до фільмів… Їх пісні в ротаціях на вітчизняних, білоруських та, навіть, американських радіостанціях! Вони випустили дебютний альбом, і активно дають концерти в Україні та за її межами. Це все про київський гурт Anebo. Музика групи жива і сповнена енергії. Після спілкування з учасниками Anebo виникають лише позитивні відчуття. Хороші музиканти, хороші люди. Про життя і творчість – музиканти гурту

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2015
сингл
слухати
Сонце зігріє
Сонце зігріє
2014
альбом
рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан