Справжнє

Справжнє

Anebo


Полетіли1. Полетіли
Новини2. Новини
Рішення3. Рішення
Не Один4. Не Один
Справжнє5. Справжнє
Восени6. Восени
Голос за Почуття7. Голос за Почуття
Untold8. Untold
ВСІ ТРЕКИ

«Справжнє» – це дебютний альбом молодого українського гурту Anebo, що побачив світ навесні цього року. Тривалість альбому усього 29 хвилин, так що втомитися від нього не встигаєш (та й не треба втомлюватися від хорошої музики!) «Справжнє» - це суміш інді-року та альтернативи.

До альбому «Справжнє» увійшли 7 композицій і 1 бонус-трек. Кожна пісня неcе в собі приховане послання – пораду, як змінити своє життя, прийняти правильне рішення, почути своє серце. Треки, що увійшли до платівки, саме про пошук балансу між людиною і природою, вчать бути відвертими і цінувати справжні цінності і почуття.

Відкриває платівку пісня «Полетіли». Як на мене, це одна з найкращих композицій на альбомі. Це той продукт, який не соромно показати закордоном. Якби текст був, наприклад, англійською, то можна було б подумати, що перед нами свіжий британський колектив. З такими піснями (це стосується переважно всієї платівки), гурту потрібно виступати на стадіонах, розігріваючи «Kaiser Chiefs» чи інших визнаних світових корифеїв альтернативної музики. А в перспективі і самим збирати великі концертні площадки.

Композиції дійсно прикольні – заводні, важкі і ліричні одночасно. Якщо говорити про динамічні мелодії, то їх теж вистачає, зокрема, та ж «Полетіли», чи «Рішення». Та й взагалі, жива і сповнена енергії та емоцій музика – «фішка» всієї платівки.

Трек «Новини» - один з найроковіших. Змушує крутити хаєром, підстрибувати, особливо, якщо мова йде про концерт. Тобто, на диску вистачає як і спокійних пісень, так і дійсно рок-н-рольних. Закінчується альбом англомовною «Untold».

Якщо виникнуть ще питання про якість матеріалу, то основним козирем можу навести аргумент: пісні «Справжнє», «Рішення» і «Не один» можна почути на радіостанціях України, Білорусі, а також… у Штатах. Сумніваюся, що ФМ-станції брали б до ротації все підряд.

В цілому альбом досить хороший – принаймні, для цієї групи. Можливо, це тому, що нема ще з чим порівнювати. То у такому разі – взагалі, як для дебютника, альбом чудовий! Для української сцени, дійсно, це свіжий подих. Здається, що рецепт успіху для гурту виглядає подібним чином: трохи змішати, трохи додати, трохи свого. Видно, що музиканти постійно експериментують з музикою, грають словами, завжди у пошуку.

На обкладинці зображено дерево, що символізує початок чогось нового, що з часом має рости, розвиватися, могутнішати і, звичайно, давати плоди!


Виконавець:
Anebo
Назва:
Справжнє
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2013
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Anebo: «Ми всі різні, а музика робить нас одним цілим»
ІНТЕРВ'Ю
Anebo: «Ми всі різні, а музика робить нас одним цілим»
05.08.2013

Вони відіграли на багатьох фестивалях… Вони написали кілька саундтреків до фільмів… Їх пісні в ротаціях на вітчизняних, білоруських та, навіть, американських радіостанціях! Вони випустили дебютний альбом, і активно дають концерти в Україні та за її межами. Це все про київський гурт Anebo. Музика групи жива і сповнена енергії. Після спілкування з учасниками Anebo виникають лише позитивні відчуття. Хороші музиканти, хороші люди. Про життя і творчість – музиканти гурту

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2015
сингл
слухати
Сонце зігріє
Сонце зігріє
2014
альбом
рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою