РЕДАКТИРОВАТЬ
Восковий День

Восковий День

20 червня 2009 року в місті Жовті Води проходить перша репетиція гурту у складі гітариста- Генріха, барабанщика- Олексія та басистки- Катерини. Через декілька репетицій гурт покидає барабанщик та через чвари з власниками репетиційної бази гурт залишається на декілька тижнів без можливості грати. Відсутність платних репетиційних баз та будь-яких альтернативних варіантів привели Восковий День у духовий оркестр. Через велику кількість починаючих барабанщиків гурт постійно грає з різними учасниками оркестру, доки з ними не погоджується грати вже відомий у місті барабанщик - Дмитро Сладковський. З цього моменту починається клопітка робота над матеріалом та пошуки вокаліста. Затягнуті пошуки потрібної людини приводять гурт у глухий кут і учасники вирішують скинути вокал на басистку.

Весь 2010 рік гурт напрацьовує матеріал, а 10 грудня виступає на фестивалі «Вибух» в місті Жовті Води. Напередодні фестивалю гурт покидає барабанщик та на його місце приходить Ігор Труш( нині гурт - Franko), що вже має досвід гри з Восковим Днем. Ігор стає постійним учасником гурту і в такому складі Восковий День дає перший сольний концерт в квітні 2011 року. Далі виступ на «Strategy Music Fest»11» після якого гурт зникає на довгий час з місцевої сцени.

У 2012 році гурт переважно записує демо версії пісень та грає новий матеріал, але знову Восковий День покидає барабанщик. Погравши майже рік у двох, гурт перебирається до Львова. З осені 2013 року до липня 2014 гурт записує перший міні-альбом « Картини», що вийходить 6 липня 2014 року.

Теперішні учасники
Янкаускас Генріх — гітара (3 2009 року)
Гошкодеря Катерина — бас-гітара ( з 2009 року), вокал ( з 2010 року)

Колишні учасники
Сладковський Дмитро — ударні (2009 — 2010)
Труш Ігор — ударні (2010 — 2012)

ДИСКОГРАФІЯ
Картини
Картини
2015
альбом
рецензия
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі