РЕДАГУВАТИ
PostSense

PostSense

легка
Postsense- це український альтернативний музичний проект. Виник у місті Біла Церква у 2007 році. Активну діяльність розпочав на початку 2008 року.

Музику Postsense не можна охарактеризувати одним конкретним стилем, музиканти постійно експериментують з різними сучасними музичними напрямами - альтернативний рок, пост-рок, тріп-хоп, додають до своєї музики етнічні елементи фолк-панк, етно-рок; та базують все це на цілком рокових і місцями досить важких гітарних конструкціях.

За час свого існування Postsense можна було почути на великій кількості концертних майданчиків і фестивалів в різних містах країни, серед яких Бандерштат, Мазепа фест, К’рок вперед та інші, в тому числі і у якості хедлайнерів. В 2009 році проект був відмічений на фестивалі «Червона рута» узявши приз глядацьких симпатій.

В 2011 році вийшов дебютний альбому Postsense «Пити по краплі». Платівка вийшла досить колоритною і потужною та дістала схвальні відгуки критиків.

Робота над цим релізом тривала рік і сім місяців, в записі приймали участь як постійні, так і запрошені музиканти. В платівку ввійшли композиції написані з 2008 по 2010 роки. Для виконання партій вокалу була запрошена співачка Вероніка Самандас. Продюсування проекту здійснив Євген Павлюковський. Успіх платівки обумовлений й тим, що перед її виходом Postsense вже заявили про себе кількома потужними синглами.

Одразу після концертів на підтримку платівки, на початку 2012 виходить новий сингл Postsense - «За вікном».

В 2013 році проект випускає дебютний відеокліп на пісню «Що ж то, мамо, за дерево».

У 2014 та 2015 роках Postsense співпрацює з етно-ф’южен гуртом DomRa та співачкою Лаурою Марті. В результаті цієї співпраці світ побачили два нових сингли «Тополя» та «Existence».

ПУБЛІКАЦІЇ
Postsense та DomRa випустили спільний трек «Тополя»
НОВИНИ
Postsense та DomRa випустили спільний трек «Тополя»
07.03.2015

Пісня створена на однойменний вірш Тараса Шевченка і присвячена 200-літтю Великого поета. Текст пісні тісно переплітається із подіями в Україні, зокрема воєнним конфліктом на Донбасі. Адже тисячі українських жінок так само як і колись збирають на війну своїх коханих і готові на все, аби ті повернулися живими

Postsense презентує новий сингл «За вікном»
НОВИНИ
Postsense презентує новий сингл «За вікном»
14.05.2012

«За вікном» має незвичний для роккомпозиції набір інструментів. У пісні уважне слухацьке вухо може розчути звук віолончелі, скрипки і досить нетипового для рок музики оркестрового інструменту – фагота. Це перша робота колективу після виходу у 2011 році дебютного альбому «Пити по краплі»

ДИСКОГРАФІЯ
Щуряча совість
Щуряча совість
2017
сингл
слухати
Тополя
Тополя
2014
сингл
За вікном
За вікном
2012
сингл
слухати
Пити по краплі
Пити по краплі
2011
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
ІНТЕРВ'Ю
Alexis Machine: Про гурт, творчість та роль музики в житті
23.08.2018

Alexis Machine планує презентувати другий сингл, який присвятить Олегу Сенцову. З цього приводу ми поспілкувались з фронтменом гурту Іллею Касьяненком

«Брати Гадюкіни» із передвиборчим маніфестом «КРАВ»
НОВИНИ
«Брати Гадюкіни» із передвиборчим маніфестом «КРАВ»
06.11.2018

У розпал передвиборчої кампанії Брати Гадюкіни презентують шановній публіці анархічно-саркастично-музичний маніфест, предтечею якого є «совіцька» мудрість: «Не наїб…ш – не проживеш»