РЕДАГУВАТИ
InСАЙД

InСАЙД

важка
Історія InСайд починається ще з 2004 року – саме в цей час розпочалися спільні музичні пошуки Андрія Ларіонова (лід-гітара), Ігора Зайцева (гітара) та Кирила Ткаченко (вокал). Хлопці, які стали засновниками і фронт-менами гурту, два роки експериментували з музичними стилями, і врешті-решт форматом InСайд став альтернативний рок – напрямок, найбільш близький енергійній українській молоді. Восени 2007 року гурт (до якого вже долучилися Валентина Ткач (бас-гітара) та Артем Селезньов (барабани) сформувався остаточно і розпочав концертну діяльність.

Починаючи з 2009 року – склад гурту зазнає постійних змін. Замість Кирила вокалістом стає Євген Галанов. З його появою музика змінюється у бік більш популярної, кожен виступ супроводжується театральними дійствами. Гурт починає активну концертну діяльність. Через пів року йде барабанщик. Новим «стукачем» стає Євген Керпатенко. Так, саме той Євген Керпатенко, який став і режисером, і сценаристом першого кліпу InСайд. У цьому складі хлопці та дівча відіграли лише один концерт. З особистих причин Євген Галанов йде з гурту. Після пошуків, новим вокалістом стає Михайло Рибак. Завдяки його появі гурт повертається до альтернативного звучання і продовжує працювати у цьому напрямку та складі й сьогодні.

В 2013 до групи повертається Кирил Ткаченко.

Музика InСайд здатна принести в атмосферу запал та ввести в драйв альтернативну публіку. Зокрема пісня «Адреналін» вже зачепила українських меломанів за вибагливі вуха. Саме на цю пісню був знятий перший кліп, який можна побачити на телеканалах Enter Music та А1, а також у мережі Internet.

Драйв InСайд – це поєднання шаленого пульсу людини з рішучою вдачею та відвертими бажаннями.
ПУБЛІКАЦІЇ
InSide: «Ми завжди любили важку музику!»
ІНТЕРВ'Ю
InSide: «Ми завжди любили важку музику!»
24.09.2014

Багатьом шанувальникам якісної альтернативи InSide вже давно встиг полюбитись. Останні роки склад гурту зазнає змін, також змінюється і стиль. Але енергетика, яку несуть хлопці у своїх піснях – нікуди не ділася, і лише продовжує йти «по наростаючій»

InSide - Life After Death [single]
НОВИНИ
InSide - Life After Death [single]
05.06.2014

Київські «металюги» InSide нагадали про своє існування потужним синглом «Life After Death». Це перша офіційна студійна робота після повернення в 2013 до групи першого вокаліста Кирила Ткаченко

InСайд возвращаеться с новым-старым вокалистом
НОВИНИ
InСайд возвращаеться с новым-старым вокалистом
05.07.2013

Группа InСайд жива, и готова снова зажигать огонь в ваших сердцах и душах! Примечательно, что группа возвращается со сменой в составе, а именно новым вокалистом. На данный момент группа ведет активную работу над новым материалом, в качестве видео-подтверждения вашему вниманию демка новой песни «Бей в цель»

ДИСКОГРАФІЯ
My Cardiac Reset
My Cardiac Reset
2012
альбом
слухати · рецензія
Life After DeathКЛІП
Life After Death · 2014
4 тис. переглядів
I'm AliveКЛІП
I'm Alive · 2012
7 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка