РЕДАГУВАТИ
Інкунабула

Інкунабула

Гурт «Інкунабула» створений в 2004 році трьома хлопаками, які мали схожі уявлення про обличчя сучасної важкої музики. Хлопці сповідують концепцію тріо, адже вважають його мінімальною самодостатньою музичною одиницею з максимальною питомою вагою кожного учасника колективу.

Пісні народжуються самі собою – як відчувають музиканти з глибин набутого досвіду. Хтось подає ідею, решта підхоплюють і цілком спонтанно, в межах толерантної імпровізації, народжуються пісні – музичні творіння, які згодом відшліфовуються і поліруються на репетиціях в музичній лабораторії ордена «Сучасної Музики».

«Троє – це коли немає місця для балагану і непорозумінь, коли для схвалення ідеї необхідно лиш два голоси, коли несеш на сцені повну відповідальність за себе і «тих двох», бо відчуваєш за своєю спиною ще двох таких же самотніх людей, які разом втрьох спроможні робити великі речі. «Інкунабула» зробить все, щоб слухачі відчули цю енергетику.»

Юрко Козій - вокал, бас-гітара, сопілка, тексти, музика
Лідер гурту. Постійно підбадьорює інших учасників і намагається віддавати їм бодай частку свого оптимізму. Свого часу закінчив музичну та хорову школу «Дударик» по класу сопілки (яку не забуває використовувати в творчості «Інкунабули»). Раніше брав участь в таких проектах, як «Без цукру» та «Далі…».

Максим Хоменко – гітара, вокал (бек-ґролінґ), музика
Разом з Юрком певний час був учасником команди «Без цукру», пізніше вони разом стояли біля витоків гурту «Далі…». Потім встиг помузикувати в «Драйвері» та «Хеллен», аж поки не запропонував Юркові створити те, що сьогодні називається «Інкунабула».

Роман Єрмаков – ударні
Барабанщик з освітою. Разом з Максимом грає в різних складах вже понад 7 років. Своєю інтелігентно-джазовою манерою гри облагороджує звучання жорстких гітар. Попередні проекти: «Драйвер» і «Хеллен».

ПУБЛІКАЦІЇ
Інкунабула повертається
НОВИНИ
Інкунабула повертається
23.05.2013

В 2008 львів'яни Інкунабула офіційно заявили про свій розпад. Щоправда, в релізі вони не виключали свого повернення. І от ми можемо послухати Інкунабулу зразка 2013

Інкунабула припинила існування
НОВИНИ
Інкунабула припинила існування
07.11.2008

У офіційній спільноті гурту з'явилась прикра новина - учасники колективу вирішили розійтися по різним творчим шляхам

ДИСКОГРАФІЯ
НеВиДаНе
НеВиДаНе
2007
альбом
рецензія
Залиш мене самаКЛІП
Залиш мене сама · 2007
3 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності