Інкунабула припинила існування

07.11.2008 · Новини У офіційній спільноті гурту з'явилась прикра новина - учасники колективу вирішили розійтися по різним творчим шляхам.

«Привіт всім!

Інколи таке відбувається з іншими гуртами... а зараз трапилося з нашим.

На даний момент, кожен з нас по-різному бачить своє місце в Музиці, тому «Інкунабула» припиняє своє існування, шоб залишитися у ваших серцях такою, якою ви її пам’ятаєте з концертів та альбому «НеВиДаНе».

За майже п’ять років спільного музикування, ми втрьох провели разом чимало чудового часу, об’їздили з виступами всю Україну і набралися важливого досвіду. Маю надію, вам теж було класно з нами.

Сподіваюсь, ви не подумали, що ми зав’язуємо з Музикою? Музика є нашим життям, тож в скорому часі з однієї «Інкунабули» виростуть мінімум два нових проекти.

Дякуємо вам - всім, хто був з нами впродовж цих років. Сподіваємось на вашу підтримку й зараз, коли вона потрібна нам, як ніколи.

Ми йдемо, щоб повернутись!»

ПУБЛІКАЦІЇ
Інкунабула повертається
НОВИНИ
Інкунабула повертається
23.05.2013

В 2008 львів'яни Інкунабула офіційно заявили про свій розпад. Щоправда, в релізі вони не виключали свого повернення. І от ми можемо послухати Інкунабулу зразка 2013

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
НеВиДаНе
НеВиДаНе
2007
альбом
рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом