Група була створена в вересні 2003 року двома гітаристами : Максом («Eclipse», «Калич і Ко») і Юрою («
Яка існує») з метою реалізації своїх музичних ідей в повному обсязі. Залишилось лише взяти своїх старих друзів Мішаню («Eclipse») і Віталіка («Eclipse») і почати репетиції. Стиль виконання утворився в результаті того що всі учасники мають абсолютно протилежні , а матеріал утворився в результаті їх поєднання. Отож музика «Гри в бісер» є досить різноманітною і швидкозмінною - легкий джазовий перебір може перейти в важкий трешовий риф, потім легко перестрибнути в фламенко і не втрачаючи драйву закінчитись на чомусь важкому і незрозуміло-цікавому що підтримується швидким фінальним соло.
Приходьте на концерти і музиканти потішать вас своєю «грою в бісер».
Cостав:
Юра - вокал, соло-гітара. Музичні вподобання : Satriani, Carcass, класична музика. Місце навчання : Львівська академія мистецтв;
Макс - соло-гітара. Музичні вподобання : Blackmore часів Deep Purple і Rainbow, Slayer. Місце навчання : Львівська політехніка;
Мішаня - бас-гітара. Музичні вподобання : Children of Bodom, In Flames. Місце навчання : МАУП;
Віталік - ударні. Музичні вподобання : Nirvana :) . Місце навчання : Львівська політехніка.