РЕДАКТИРОВАТЬ
Гра в бісер

Гра в бісер

Група була створена в вересні 2003 року двома гітаристами : Максом («Eclipse», «Калич і Ко») і Юрою («Яка існує») з метою реалізації своїх музичних ідей в повному обсязі. Залишилось лише взяти своїх старих друзів Мішаню («Eclipse») і Віталіка («Eclipse») і почати репетиції. Стиль виконання утворився в результаті того що всі учасники мають абсолютно протилежні , а матеріал утворився в результаті їх поєднання. Отож музика «Гри в бісер» є досить різноманітною і швидкозмінною - легкий джазовий перебір може перейти в важкий трешовий риф, потім легко перестрибнути в фламенко і не втрачаючи драйву закінчитись на чомусь важкому і незрозуміло-цікавому що підтримується швидким фінальним соло.

Приходьте на концерти і музиканти потішать вас своєю «грою в бісер».

Cостав:
Юра - вокал, соло-гітара. Музичні вподобання : Satriani, Carcass, класична музика. Місце навчання : Львівська академія мистецтв;
Макс - соло-гітара. Музичні вподобання : Blackmore часів Deep Purple і Rainbow, Slayer. Місце навчання : Львівська політехніка;
Мішаня - бас-гітара. Музичні вподобання : Children of Bodom, In Flames. Місце навчання : МАУП;
Віталік - ударні. Музичні вподобання : Nirvana :) . Місце навчання : Львівська політехніка.
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності