РЕДАКТИРОВАТЬ
Гра в бісер

Гра в бісер

Група була створена в вересні 2003 року двома гітаристами : Максом («Eclipse», «Калич і Ко») і Юрою («Яка існує») з метою реалізації своїх музичних ідей в повному обсязі. Залишилось лише взяти своїх старих друзів Мішаню («Eclipse») і Віталіка («Eclipse») і почати репетиції. Стиль виконання утворився в результаті того що всі учасники мають абсолютно протилежні , а матеріал утворився в результаті їх поєднання. Отож музика «Гри в бісер» є досить різноманітною і швидкозмінною - легкий джазовий перебір може перейти в важкий трешовий риф, потім легко перестрибнути в фламенко і не втрачаючи драйву закінчитись на чомусь важкому і незрозуміло-цікавому що підтримується швидким фінальним соло.

Приходьте на концерти і музиканти потішать вас своєю «грою в бісер».

Cостав:
Юра - вокал, соло-гітара. Музичні вподобання : Satriani, Carcass, класична музика. Місце навчання : Львівська академія мистецтв;
Макс - соло-гітара. Музичні вподобання : Blackmore часів Deep Purple і Rainbow, Slayer. Місце навчання : Львівська політехніка;
Мішаня - бас-гітара. Музичні вподобання : Children of Bodom, In Flames. Місце навчання : МАУП;
Віталік - ударні. Музичні вподобання : Nirvana :) . Місце навчання : Львівська політехніка.
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів