РЕДАКТИРОВАТЬ
Гра в бісер

Гра в бісер

Група була створена в вересні 2003 року двома гітаристами : Максом («Eclipse», «Калич і Ко») і Юрою («Яка існує») з метою реалізації своїх музичних ідей в повному обсязі. Залишилось лише взяти своїх старих друзів Мішаню («Eclipse») і Віталіка («Eclipse») і почати репетиції. Стиль виконання утворився в результаті того що всі учасники мають абсолютно протилежні , а матеріал утворився в результаті їх поєднання. Отож музика «Гри в бісер» є досить різноманітною і швидкозмінною - легкий джазовий перебір може перейти в важкий трешовий риф, потім легко перестрибнути в фламенко і не втрачаючи драйву закінчитись на чомусь важкому і незрозуміло-цікавому що підтримується швидким фінальним соло.

Приходьте на концерти і музиканти потішать вас своєю «грою в бісер».

Cостав:
Юра - вокал, соло-гітара. Музичні вподобання : Satriani, Carcass, класична музика. Місце навчання : Львівська академія мистецтв;
Макс - соло-гітара. Музичні вподобання : Blackmore часів Deep Purple і Rainbow, Slayer. Місце навчання : Львівська політехніка;
Мішаня - бас-гітара. Музичні вподобання : Children of Bodom, In Flames. Місце навчання : МАУП;
Віталік - ударні. Музичні вподобання : Nirvana :) . Місце навчання : Львівська політехніка.
ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан