РЕДАКТИРОВАТЬ
Elleven Project

Elleven Project

Яку дату вважати днем народження проекту Elleven достеменно невідомо.

Відомо лиш те, що ідея поєднання поп-музики, електроніки та альтернативного року в рамках комерційного формату звучання народилася у клавішника Пекуровського Гліба та гітариста Ніка на початку 2008-го року у прагненні переформатування своєї творчості на сучасний матеріал європейського зразка. Тому в липні того ж року ними оголошується про формацію нового музичного проекту та запускається його офіційний сайт. Символом їх починань стає пісня Ігри В Алісу - перше творче надбання, написане під лейблом "Elleven".

Пізніше, в рамках набору виконавців до живого складу гурту приєднується ударник Максим Іванисенко. Найцікавішим же фактом із історії гурту є той, що після півроку проведення прослуховувань вокалістів місце за мікрофоном у підсумку зайняв... колишній клавішник Гліб, якого у терміновому режимі було відправлено на вокальні курси.

Від самого початку існування проект практикує двомовність виконання - серед англомовної більшості знаходиться місце і для україномовних пісень. Таким чином, на переконання учасників гурту, зберігається вірність як стилістичній приналежності музичного матеріалу, так і вуху українського слухача.

За останній рік проект провів низку публічних виступів та досяг домовленностей щодо запису дебютного альбому. В найближчих планах колективу - два сингли, одним з яких ще від самої миті народження проекту судилося стати пісні Ігри В Алісу.

На даний момент гурт знаходиться на стадії репетицій та запису нового матеріалу. Всю медійну інформацію можна знайти на сторінках офіційного сайту у розділах Галерея, Медіа та на сторінці MySpace гурту.


Джерела:
- офіційний сайт

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів