РЕДАГУВАТИ
Elleven Project

Elleven Project

Яку дату вважати днем народження проекту Elleven достеменно невідомо.

Відомо лиш те, що ідея поєднання поп-музики, електроніки та альтернативного року в рамках комерційного формату звучання народилася у клавішника Пекуровського Гліба та гітариста Ніка на початку 2008-го року у прагненні переформатування своєї творчості на сучасний матеріал європейського зразка. Тому в липні того ж року ними оголошується про формацію нового музичного проекту та запускається його офіційний сайт. Символом їх починань стає пісня Ігри В Алісу - перше творче надбання, написане під лейблом "Elleven".

Пізніше, в рамках набору виконавців до живого складу гурту приєднується ударник Максим Іванисенко. Найцікавішим же фактом із історії гурту є той, що після півроку проведення прослуховувань вокалістів місце за мікрофоном у підсумку зайняв... колишній клавішник Гліб, якого у терміновому режимі було відправлено на вокальні курси.

Від самого початку існування проект практикує двомовність виконання - серед англомовної більшості знаходиться місце і для україномовних пісень. Таким чином, на переконання учасників гурту, зберігається вірність як стилістичній приналежності музичного матеріалу, так і вуху українського слухача.

За останній рік проект провів низку публічних виступів та досяг домовленностей щодо запису дебютного альбому. В найближчих планах колективу - два сингли, одним з яких ще від самої миті народження проекту судилося стати пісні Ігри В Алісу.

На даний момент гурт знаходиться на стадії репетицій та запису нового матеріалу. Всю медійну інформацію можна знайти на сторінках офіційного сайту у розділах Галерея, Медіа та на сторінці MySpace гурту.


Джерела:
- офіційний сайт

ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
НОВОСТИ
ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
30.04.2020

Ярко и весело прошел первый большой онлайн-концерт группы Вопли Видоплясова с презентацией альбома «Закустика», вышедший на виниле