РЕДАГУВАТИ
Брати Станіслава

Брати Станіслава

25 липня 2015 року два брати-близнюки Володимир та Сергій Гупали створили рок гурт «Брати Станіслава».

В серпні 2015р. «Брати Станіслава» презентували свій перший сингл «Воля», який став своєрідною візитівкою для гурту. А вже у жовтні цього ж року в Івано-Франківську на цю пісню відбулася прем’єра деб’ютного кліпу, в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української визвольної боротьби, яка велась практично кожним поколінням нашої держави. Режисером нового ролика виступив Олесандр Балтушев, а сценарій до нього написала відома київська сценаристка Марися Никитюк.

В січні 2016р. в Києві гурт прийняв участь у зйомках новорічної програми на Першому Національному Каналі з піснею «Білий Сніг».
В березні Брати презентують анімаційне саркастичне відео «Місько-Сепаратисько», в якому змальовується історія такого собі громадянина України, який під впливом «совєтського» виховання та проросійської пропаганди став адептом «русського міра». Проте у фіналі, завдяки просвітницькій роботі та добрячому «патріотичному лящу», пелена та одурманення трансформується у свідоме сприйняття свого походження та коріння.

В травні 2016р. майже увесь  склад гурту оновлюється.  До колективу приєднуються соло-гітарист Андрій Федорак та колишні учасники формації «Лід і Вогонь» басист Ярослав Заяць  та гітарист Володимир Дутчак. З оновленим складом «Брати Станіслава» розпочинають активну концертну діяльність. Зокрема, гурт приймає участь у 10-му ювілейному БайкФесті «Wild Fire 2016» у м. Яремче. З червня по серпень Брати виступають на різноманітних концертах, присвячених до Дня Молодості, Дня Прапора, Дня Незалежності, Дня Міста та інших заходах.
13 жовтня  2016р. колектив здобуває свою першу перемогу в номінації «Кращий Рок Гурт» на щорічному місцевому конкурсному фестивалі молодіжної музики «Едельвейс».
30 жовтня «Брати Станіслава» приймає участь у відбірковому всеукраїнському фестивалі «Червона Рута» та здобувши чергову перемогу проходить у фінальну частину конкурсу.

Наступний 2017 рік Брати розпочинають з презентації на інтернет ресурсі РОК РАДІО  свіжого синглу «ЛюдиЛяльки». Пісня виконана у філософсько-соціальному напрямку та покликана стати своєрідним мотиватором для людей оговтатись, скинути імпровізовані маски, порвати нитки ляльководів та почати жити власним повноцінним життям.

Влітку 2017 року «Брати Станіслава» приймають участь у близько десяти українських фестивалях, серед яких «Тарас Бульба», де зайняли третє призове місце, «Дунайська Січ», «Заліщики Фест», «Повстанець», «Drive for Live fest», «Wild Fire Fest»  та інші.

Восени 2017 року у складі «Музичного батальйону» гурт  відвідує з концертами зону АТО.

2018 рік івано-франківська рок-формація розпочинає з благодійного концерту , організованого Творчою Криївкою в підтримку реабілітації в Карпатах воїнів АТО.

18 березня на запрошення фронтмена гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка, «Брати Станіслава» приймають участь у ювілейному туровому концерті «15 років на сцені - Тінь Сонця» в м. Івано-Франківськ.

Також у березні 2018 року пісня на слова Т.Г. Шевченка «І золотої й дорогої « у виконанні гурту «Брати Станіслава» увійшла  у трійку  кращих за підсумками всеукраїнського пісенного конкурсу « Ше. Пісня - 2018»
В період з березня по квітень, франківський гурт приймає участь у наймасштабнішому клубному конкурсі серед рок-гуртів Dockers Rock Battle, де виходить у фінал і здобуває друге місце.

27 березня  «Брати Станіслава» презентують новий сингл «Холодний Яр», записаний у стінах київської студії «Na Hati Records»  Олексієм Крамером.  Головним посилом пісні, яка народилася з речівки холодноярських повстанців, є збереження пам’яті про тих, хто боровся проти московитських окупантів за часів наших предків.

Своєю музикою «Станіславці» намагаються акцентувати увагу на соціальних проблемах, вдихнути нове життя у звучання патріотичної пісні, щоб молодь не сприймала патріотику як пафосну, олдскульну і нав’язану старшим поколінням річ. Творчість «БС»  сублімує серйозність та сатиру, від пошуку справедливості до відвертого висміювання актуальних проблем.

До теперішнього творчого доробку «Братів Станіслава» входять наступні пісні:
«Дай жити»
«Воля»
«Стихія»
«Весна»
«Вражина»
«Місько-Сепаратисько»
«ЛюдиЛяльки»
«Крейзінормальний»
«Самогоночка»
«Білий Сніг»
«Супергерої»
«До ладу»
«Холодний Яр»
«Я буду тут»


Склад гурту:
Гупал Володимир - вокал, автор текстів
Гупал Сергій - вокал, організація
Шмалько Костя - барабани
Дутчак Володимир - ритм гітара
Заяць Ярослав - бас гітара
Федорак Андрій - соло гітара 
ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами